Wpis z mikrobloga

Nie polecam i odradzam leczenie zębów w Mazowieckie Centrum Stomatologii w Warszawie

Od stycznia tego roku czekałem na wizytę wyznaczono mi na 1 września czyli dzisiaj, miałem być na godzine 10 w rejestracji więc byłem. Czekałem może z 10 minut po czym w rejestracji wypełniłem jakieś zgody i powiedziano mi gdzie isc do jakiego pokoju. Pod pokojem czekałem z 15 minut po czym jakąś lekarka na korytarzu mnie zaczepiła do jakiego stomatologa czekam i mnie zaprosiła do środka.

A potem to już się zaczęło.... oczywiście musiałem jeszcze jakieś pytania na temat stanu faktycznego zdrowia wypełnić typu czy chorowałem na serce czy lecze sie , czy przyjmuje leki itd ...

Myślałem że jak mnie ząb boli i zdycham z bólu to mi pomogą zaleczyć ... nie mówię całej szczęki ale ...
I tu sie grubo myliłem ... wyskoczyła taka wysoka stara baba i zaczeła do mnie z pyskiem czemu sie spóźniłem a gdzie byłem, że nic to nie zrobimy dzisiaj bo już kolejnego pacjenta powinni przyjąć, łaski nie robią że mnie obsłużą, potem doczytali się że miałem zapalenie mięśnia sercowego ... i zawroty głowy po covid wpisałem.... i wyskoczono do mnie z pretensjami że czy mam jakieś papiery na to czy coś , przecież ja zapalenie mięśnia miałem jak byłem świeżo po urodzeniu około 3miesiecy
Ale co ma mój ząb do zapalenia mięśnia nie rozumiem.

Jakaś młoda dziewucha oglądała mi zęby i oczywiście dopatrzyła się że kamień nazębny do usunięcia że krzywy zgryz i docinki typu jak mogłem tak żyć ... że sporo zębów do leczenia ale ten który bolał miała to w dupie, tylko jakims aerozolem chciała zobaczyć czy jest wrażliwy na zimno powiedziałem że niechce aby zobaczyła.

Wnerwili mnie swoim zachowaniem. Jeszcze mi proponowali pantrogram zrobic za 92zl na dole ale ja nie byłem przygotowany coś ekstra. To namawiała żeby poszedl zrobil przeswietlenie tylko tego zęba ... ale jak usłyszałem że mam zrobić prześwietlenie i obmówić plan leczenia to podziękowałem. 9 miesiecy psu w dupę czekania aby sie dowiedzieć jak mam leczyć zęby, zarzucono mi że nie myje zębów jak codziennie rano myje zęby przed pracą i płucze płukanką.

Natomiast Dentysta prywatnie to mam swoją dentystkę ona na oko już wie co i jak , zaleczyła mi kanałowo już 6 prawą dolną i żyje jest elegancko pewnie tą czwórkę górną gdybym mial hajs i poszedl to by zaleczyła. Niewiem że naprawde poziom NFZ od prywatnego tak daleko odskakuje

Raczej nie zdecyduje się na kolejną wizytę którą mam na październik no sorry.

#zalesie #stomatologia #zeby #usmiech #nfz #priv
  • 1
@Own3d_23: jak nfz refenduje leczenie kanałowe tylko do trójek, 4 są do usunięcia wg funduszu, za którą stomatolog dostanie 40zł od nfz, musi opłacić narzędzia, asystę, utrzymanie gabinetu, sterylizację... czyli dopłaci funduszowi. Dlatego jest taka różnica poziomu