Wpis z mikrobloga

niech się znajdzie cokolwiek, w naszym interesie jest żądać pieniędzy.


@stan-tookie-1: W naszym interesie jest żądać pieniędzy do których mamy prawo. Żądając pieniędzy z dupy ośmieszamy się i niszczymy relacje międzynarodowe.

masz chociażby zburzenie Warszawy, to chyba nie zostało nijak uregulowane

Zniszczenia związane z wojną podpadają pod reparacje wojenne, czyli 1953 rok, już zapłacone.
  • Odpowiedz
W naszym interesie jest żądać pieniędzy do których mamy prawo.


@Wiesmin: no jak, każdych pieniędzy. Nawet jak ci się powiedzmy podwyżka nie należy, to w Twoim interesie jest ją dostać. Pieniędzy można mieć nieograniczoną liczbę to jak się uda mieć więcej to lepiej niż mniej.

niszczymy relacje międzynarodowe.


@Wiesmin: nie wiem czy to Ty czy ktoś inny, ale tutaj padło że aktualnie relacje z Niemcami mamy na dnie,
  • Odpowiedz
Nawet jak ci się powiedzmy podwyżka nie należy, to w Twoim interesie jest ją dostać.


@stan-tookie-1: Dostać, tak, żądać, to już zależy.
Szef, jeśli uzna, że mam za duże żądania, może zacząć szukać kogoś na moje miejsce i wtedy skończę bez podwyżki i bez pensji.

Pieniędzy można mieć nieograniczoną liczbę to jak się uda mieć więcej to lepiej
  • Odpowiedz
@DrFaithless: ej #!$%@?, ale na spokojnie. Powrót do tego tematu wydaje się nie być przypadkowy i to mnie przeraża.

Czyżby naprawdę już kraj został na tyle #!$%@?, że nawet ci gamonie nie mają już z czego przekupywać wyborców, a zamiast tego wrzucą narrację że rozdadzą pieniądze jak tylko Hans zapłaci?
  • Odpowiedz
Nasze relacje lecą na dno i się nie zatrzymują.

@Wiesmin: ojej i co teraz? Przejmowanie sie relacjami z Niemcami dla ktorych liczy sie tylko ich interes ponad wszystko to wyzszy przejaw syndromu sztokholmskiego xD stany zjednoczone tez sie mialy obrazic za tvn i spoznione gratulacje dla bidena
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@stan-tookie-1: Ale akurat teraz, gdy i tak już mamy totalnie spieprzone relacje z UE?


@DrFaithless: A co mają Niemcy do EU? Nic
To jest #!$%@?, że Niemcy wypłacili kasę nawet Afrykanskim krajom a państwu, które zaatakowali jako pierwsze, zniszczyli najbardziej i zamordowali najwięcej obywateli nie wypłacili nic i nie zrobili kompletnie niczego w ramach zadośćuczynienia XDDD
  • Odpowiedz
  • 1
@DrFaithless To że Polakom tak wyprano mózgi że wstydzą się walczyć o należne im reparacje wojenne to jest jakieś SF. Testowiron miał rację jednak...
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1

jedna z dziwniejszych politycznych decyzji że do dzisiaj ten temat nie został załatwiony.


Został załatwiony dawno temu. Teraz zostało tylko robienie tematu zastępczego i debil z siebie na arenie międzynarodowej
  • Odpowiedz
@DrFaithless: a może wyciągają to teraz, bo jak nigdy finanse publiczne są #!$%@?, zapewne żadnych pieniędzy w przeciągu kilku lat nie dostaniemy, ale może Niemcy zmienią zdanie co do wypłat dla nas z UE, żebyśmy stonowali
  • Odpowiedz