Wpis z mikrobloga

Telefonów milion a nie ma zadnego dobrego wyboru. Oneplus 9 pro czy Xiaomi mi 11 pro jezeli oba sa w tych samych pieniadzach? xiaomi na dxomark ma niezle oceny i multum romow, ale nie wiem czy bedzie chcialo mi sie bawic. Oneplus niby spoko na a11 ale podobno po updatecie tyle bugow co w miui. Co byscie wybrali?
#telefony #smartfon #oneplus #xioami #zakupy

Który wybrac?

  • Oneplus 9 pro 38.5% (5)
  • Xiaomi mi 11 pro 23.1% (3)
  • Czekać na cos innego 38.5% (5)

Oddanych głosów: 13

  • 8
@avira: no wlasnie okolo 2,5k, jeszcze myslalem o pixelu 6, ale bardzo nie podoba mi sie bryla tego telefonu i ludzie pisza ze w polsce jest wybrakowany bo nie ma volte i wificalling, dokladnie nie wiem o co chodzi i czy taki mi 11 pro ktory byl tylko na chiny ma wsparcie tych 2 rzeczy. w pixelu rowniez czujnik palucha jest slaby co wydaje mi sie bedzie mnie strasznie irytowac. Niby
@niesmieszny_czlowiek: Z tego co wiem to w P6 VoLTE działa już w kilku sieciach m.in Play i T-Mobile, Play dodało nawet ten model do obsługiwanych na stronie. Możesz poczekać do 7, obstawiam że będzie kosztować ~3000pln, może do miesiąca pojawi się jeszcze jakaś promocja na P6, za 2000 już inaczej się na niego patrzy. Po wyjściu 7 jak to Google zakończy produkcję 6 więc już nie będzie można go kupić. 7
@niesmieszny_czlowiek: Mam Op9 pro. Bateria na lte jest słaba, na wifi w miarę ok.
Poza tym jest bardzo dobry i bardzo szybki. Aparaty również nieźle i lądowanie w 30 min od 0 do 100%. Jak są w promocjach po 2400-2700 zł to warto rozważyć.
Jeszcze s21fe jest fajnym wyborem i kupisz go za 2300-2400 zł.