Wpis z mikrobloga

Coś ciekawego na mirko było od 22.30 do teraz ? :D

Dzięki wielkie za #stulejaparty #olsztyn #wykopparty AŻ! dwóm osobom z #olsztyn wypok.

@polbanda Troszku Cię sponiewierało mam nadzieję że jutro będziesz wszystko pamiętał :D

oraz

@Raadoslaw za całokształt*



@Ventura Trzeba było wcześniej reagować i na PW numer telefonu podesłać byśmy się odnaleźli ;] Chociaż jak to czytasz to pewnie dziękujesz bogu że nas nie znalazłeś :D

To co kiedy #stuleja #wypokparty #olsztyn ? #rozowepaski oczywiscie mile widziane, ale to różnie bywa ;)

Szczęśliwego nowego tym co jeszcze nie śpią.
  • 7
  • Odpowiedz
@klik34: @polbanda hehe nawzajem, niestety nawet na starówkę nie doszedłem, udało mi się mniej więcej do początku starej warszawskiej od strony kortowa, doszliśmy z ekipą otworzyliśmy tam szampana o 24 złożyliśmy sobie życzenia i wróciliśmy, niestety za długo piliśmy w mieszkaniu i gdyby nie ja to byśmy w ogóle nie wyszli na dwór, nie ma to ja męsko-dziecinna decyzja, że ja chce zobaczyć petardy i swoje wystrzelać :D Może innym razem
  • Odpowiedz
@polbanda: ja też niestety odpadam prawdopodobnie już do końca sesji, taki projekt mam na studiach, że nie ma #!$%@? się, nawet na Sylwka miałem nie iść no, ale #rozowemupaskowi się nie odmawia :D ogólnie już od tygodnia siedzę i tylko robię projekt all daj all najt, nic poza tym :p, a jaszcze koło i egzamin z tego.
  • Odpowiedz