Wpis z mikrobloga

@novopsico: Pozwalam, wyśmiewam jedynie fakt, że większość zapewne robi to bo tak się przyjęło w internecie, a w życiu większość komentujących nie stała nawet koło pizzy innej niż ta 1kg z biedronki. I nie, nie zwracam nikomu uwagi na jego nadwagę, nie zaczepiam ludzi na ulicy i co więcej - nawet nie wojuję na ten temat w internecie i nie tworzę w tym temacie wpisów. Dyskusja została zapoczątkowana nie przeze mnie,
  • Odpowiedz
  • 0
@cagogsg ja odkąd mam problem z kręgosłupem zastanawiam się jakim #!$%@? grubasy tego nie mają, a jeśli mają to jak oni #!$%@? funkcjonują
  • Odpowiedz
@pablooooo

mowie tu o jakimś prawie lub przepisach, nie o moralności


Żyjąc w społeczeństwie powinieneś przestrzegać zasad życia społecznego, a nie tylko prawa. Oczywiście łamanie tych zasad nie zaprowadzi Cię do więzienia, oczywiście możesz być burakiem. Możesz wyśmiewać się z grubasów, rudych, niepełnosprawnych, niższych, z innymi kolorami włosów. Widocznie nie nadążasz za epoką w której żyjesz. W Afryce czułbyś się jak w domu: tam nadal jak w średniowieczu wyśmiewa się ludzi, a
  • Odpowiedz
tobie dopływ faktów do mózgu blokuje ideologiczny szlaban


@DunningKruger: Zamiast odnieść się do faktów, to sam mnie atakujesz. Gratulacje, stary. Tak się właśnie robi, jak się stoi na przegranej pozycji!
Sam wrzucasz z wiki dowód, że fat acceptance nie jest tożsame z ruchem body positive i dotyczą różnych rzeczy, i nie potrafisz tego zaakceptować.
Efekt Dunninga-Krugera w praktyce. xDDDD
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Jeden komentarz i już wiadomo, że nie potrafisz czytać. Czy ty rozumiesz co oznacza "być zakorzenionym w czymś"? Podpowiem ci, że rzadko to oznacza "bierzemy wszystko i kopiujemy w skali 1:1".
Oczywiście nie odniesiesz się do dalszej części tekstu, tylko będziesz udawał, że twoje przekonania są potwierdzone.
  • Odpowiedz