Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
@Man0lo: ależ boli Niemca, silna polska i wielka myśl techniczna. To są ławki na skalę naszych możliwości. My tymi ławkami otwieramy oczy niedowiarkom. To nasze polskie lawki, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Man0lo: niby śmieszne ale sam nieraz w robocie tworzyłem podobne wysrywy do Dokumentacji Techniczno Ruchowej urządzeń sprzedawanych klientom. To jest tak napisane, bo jest to dupochron dla projektanta/konstruktora. KPRM pewnie wzięła tą instrukcję od producenta i podała dalej.
  • Odpowiedz
@Man0lo: no zabawne to jest, ale teraz do wszystkiego robi się bzdurne regulaminy, bo jak się komuś nie daj Boże coś stanie to mądrale przychodzą i pytają gdzie jest regulamin lub zasady korzystania, że odpowiedzialny za to nie ostrzegał. Kiedyś było intuicyjnie wiadomo do czego służą parki, place zabaw albo publiczne obiekty małej infrastruktury, teraz każdy element krajobrazu ma swój regulamin. I tak już było za czasów JE Tuska, no ale
  • Odpowiedz
tak już było za czasów JE Tuska, no ale wiadomo, PiS baaaad


@Merytoryk: Kolego ty się lepiej zajmij pojęciem błędu statystycznego, a nie będziesz wyskakiwał z regulaminem.

bo jak się komuś nie daj Boże coś stanie to mądrale przychodzą i pytają gdzie jest regulamin lub zasady korzystania, że odpowiedzialny za to nie ostrzegał.

@Merytoryk: tu nie Ameryka, jak #!$%@? się pod ciężarówkę to przegrywasz, niezależnie od tego czy był regulamin,
  • Odpowiedz
@ipkis123: człowieku, co ty się tak odpaliłeś. Idź się przejdź po swojej okolicy i znajdziesz multum takich regulaminów i instrukcji. Nie ja to wymyśliłem, tylko tak jest po prostu.

idę na pomnik Adasia w Krakowie, jak spadnę ( a raczej skoczę) to zostanę multimiliarderem bo nie ma regulaminu tam i nie wiem, że jak skoczę to sobie pewnie krzywdę zrobię


@ipkis123: no troszku słaby przykład, bo takie pomniki nie są
Merytoryk - @ipkis123: człowieku, co ty się tak odpaliłeś. Idź się przejdź po swojej ...

źródło: comment_1661987466tkPaPUcH5ZtkHE1pmWLCbi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz