Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak mój znajomy, normik zabrał mnie na koncert jakiegoś gówno-rapera.
Ok, polazłem bo przecież trzeba się przełamywać. Miałem jeszcze łeb nabity #pua bzdurami o wyższości pewności siebie nad wyglądem

No i stanąłem sobie, akurat za różowymi. W pewnym momencie jedna z ładniejszych różowych odwraca się z uśmiechem za siebie. Traf, że akurat nasze oczy się spotkały.
No i w ten czas różowa szybko się odwraca przed siebie Jej uśmiech nagle staje się mniej wyrazisty. Jakby chciała go ukryć.

Ty powiesz, że to przypadek. Ja mówię, że to #blackpill #rozowypasek myślał, że stoi za nią jakiś Chad a stał #przegryw

#wychodzimyzprzegrywu dobre sobie. Masz wygląd, masz naturalną pewność siebie płynącą z pozytywnych reakcji ludzi na ciebie.
jakismadrynickpolacinsku - Pamiętam jak mój znajomy, normik zabrał mnie na koncert ja...

źródło: comment_1661944812363s8NqY5GvWTqSw8tX55P.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@iamNadia: jesli sie jest kobieta to mozesz i znalezc sobie modela bo faceci inaczej oceniaja kobiety niz kobiety facetòw chudzi faceci czesto no biora grube baby a u nas nie jest juz tak kolorowo bo kobiety w 99 procentach chcą wysokiego dobrze zbudowanego przystojnego blondyna albo bruneta a nie grubego niskiego zakolaka xd
  • Odpowiedz
  • 0
Masz wygląd, masz naturalną pewność siebie płynącą z pozytywnych reakcji ludzi na ciebie.


@jakismadrynickpolacinsku Pewność siebie można zbudować doświadczeniem, grubym portfelem, karierą, statusem, inteligencją... itd
  • Odpowiedz
@Vedar: Tak, ale. Jest pewien etap dzieciństwa, który jest bardzo ważny. I nie wynagrodzi to żaden portfel, status, inteligencja. To wtedy, kiedy dorośli reagowali na Ciebie pozytywnie. Kiedy rówieśnicy Cię szanowali, doświadczałeś poczucia bezpieczeństwa w relacjach z innymi.

Tego etapu nijak nie da się nadgonić.
  • Odpowiedz