Wpis z mikrobloga

@kitq: jak dla kogoś kto wcześniej w diablo nie grał nigdy i to był pierwszy kontakt z grą to super jest, remake bardzo udany, od premiery gram ( z przerwami ofc ) i jest elegancko, a chyba teraz do 5 września jest promocja za 20 eurasów z battleneta można dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@EliotSpencer: zależy jaki, ale raczej nie, ogólnie aż tak biednie u mnie nie jest, a i tak teraz już dużo rzeczy można tanio dostać, zaraz się na smitera respecuję i tak i zacznę farmę kluczy i ide na pierwsze w życiu ubery xD
  • Odpowiedz
@EliotSpencer: ale dzięki za propozycję, no już nie mogę się doczekać bo to takie ostateczne wyzwanie, tylko najpierw muszę tym hammerdinem się doczołgać i skończyć piekło a to nie jest mój ulubiony build, mimo że mocny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@EliotSpencer: @Pally: Ja dużego kontaktu nie miałem, ale to jednak klasyk i jakoś tak chciałoby się go przejść.
W najbliższym czasie nie będę kupować, chcę wrócić do oryginalnej i najpierw ją przejść bo przerwałem w trakcie przeszukiwania tych grobowców w pustyni.
@Kaczkoman: Ja mam bardzo sceptyczne podejście do Blizzarda od wielu lat a remaster W3 ostatecznie pozbawił mnie resztki szacunku do tej firmy, do tego stopnia że nie chcę
  • Odpowiedz
@kitq: w tym remaku fajne jest też to że jednym guziczkiem możesz przełączyć się pomiędzy oryginalną grafiką a nową, to też na plus jak ktoś chce grać na starej wersji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz