Wpis z mikrobloga

@kitq: kup pan i nie #!$%@? :D to jest ta sama gra tylko z nowa grafika( zmieniaja sie niektore rzeczy z nowymi patchami ale jak nigdy nie ukonczyles gry to nie zauwazysz( balans skili nowe slowa runiczne itp) warto zagrac bo ma ta sama grywalnosc co paskudna grafika tylko z lepsza grafika xd
  • Odpowiedz
@kitq: no dla grafiki wlasnie xD nie zrozum mnie zle jestem fanem #!$%@? grafiki i nostalgi z dziecinstwa i gdyby nie remaster dalej bym gral w stare LOD no ale zrobili tak dobra robote z remasterem ze warto kupic i ograc xd
  • Odpowiedz
@EliotSpencer: @kitq: jeszcze dodam że wychodzą nowe patche, na ladderze nowe słowa runiczne, zmiany w balansie, teraz mają wyjść jakieś specjalne strefy terroru czy coś takiego co urozmaici farmę, takie małe rzeczy ale jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@EliotSpencer: razem można coś potentegesić to szybciej exp wleci, chociaż na 1 raz to warto samemu przejść, nie spieszyć się, chłonąć klimat bo to świetna gierka jest po prostu, a w grupie to się leci na pałę od razu xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pally: jak grałem niegdyś moim ulubionym frenzy barb, to te #!$%@? elektryczne żuki mnie doprowadzały do hehe szału
  • Odpowiedz
@kitq: Jezu, mam nadzieję, że nie będziesz żałował zakupu xD ja raczej broniłem remastera, ale po prawdzie to jakbym miał grać pierwszy raz, to tylko w odświeżonej wersji
  • Odpowiedz
@Pally: @EliotSpencer: można sobie przy weekendzie pograć ;)

@Kaczkoman: nie no, kiedyś już zastanawiałem się czy by nie kupić, a że była korzystna promka to się zdecydowałem.
może nie będę miał co zjeść, ale przynajmniej sobie pogram :D
  • Odpowiedz
@kitq: i to jest dobra postawa właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja ostatnio pykam często, nie tylko w weekendy to jak coś to wiesz gdzie mnie znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz