Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiaj miałem ciekawą sytuację w swoim marnym życiu. Jako że jestem społecznikiem i spotkałem wracając ze sklepu trzech panów wysiadających z auta zaparkowanego za blisko przystanku i za blisko przejścia to postanowiłem im grzecznie zwrócić uwagę żeby znaleźli inne miejsce. Ten, który kierował wydawał mi się dziwnie "znany", ot jakaś celebrycka twarz. Po delikatnej wymianie zdań w której pan kierujący groził mi pobiciem, na groźbach się skończyło bo wszędzie kamery. Odszedłem w swoją stronę. Po chwili ten zadufany celebryta wbiegł we mnie od tyłu, niby to przypadkiem, uderzając mnie w bark ale wytrącając mi telefon. Jakie to było żałosne to masakra. Telefon cały. Pan dalej coś tam się odgrażał ale mnie trochę zdenerwował wiec wróciłem się nagrać auto i ten cwaniaczek właśnie wtedy postanowił nim odjechać. Mam więc idealne nagranie jak jedzie po chodniku i przystanku za co grozi1500+ jak wyślę to na policję. Wiem, e te 1500 to dla niego pewnie kawa na mieście ale jak ochłonę to z chęcią napisze na bagiety. Celebryci to jednak podludzie, którym udało się w życiu... ale bezczelne zachowanie siedzi mocno w nie za rozgarniętych głowach.
#polscycelebryci #celebryci #patocelebryci

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630e0c65a07f85290e3cde1e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 1