Wpis z mikrobloga

Zostało mniej niż 29,5 godziny do końca okienka, Edu po urazach Parteya i Elnenego wpadł w panikę, Arsenal kontaktuje się z wieloma klubami, póki co wiemy o:
- Seko Fofana, odrzucone przez Lens z uwagi na brak wystarczającego czasu na znalezienie zastępstwa
- Leandro Paredes piłkarz jest zdeterminowany by dołączyć do Juventusu i nie chce złamać im danego słowa
- lewonożny Danilo z Palmeiras, ale z tego co pamiętam ich prezes powiedział, że mają mały skład i zamierzają kupować piłkarzy, nie ich sprzedawać. Brazylijczyk w lutym podpisał nowy 4 letni kontrakt z klubem.

Rozmawiają też z Szachtarem w sprawie transferu Mychajło Mudryka, który mnie kompletnie nie przekonuje i ma sporą szansę na stanie czymś podobnym do Lokongi i Nuno Tavaresa, niżej jego występ przeciwko poważniejszym obrońcom, ponownie nie ten klub, nie ta liga i nie ta taktyka aka kolejny Pepe. Jeden mecz z Realem to trochę za mało, może poczyni taki progres jak Martinelli, ale to trochę za drogo inwestycja by znów czekać dwa lata. Droższy Gakpo z którym też nas ponownie łączą to tak samo piłkarz do gry z kontry i słabszej ligi, rozczarowywał z każdym poważniejszym rywalem i potrzebował miejsca do gry, w kwalifikacjach do LM praktycznie zniknął.

Wydaje mi się, że na podstawie dzisiejszych informacji Hector Bellerin dołączy do FC Barcelony pytanie czy cokolwiek za niego dostaniemy frajerzy znowu oddadzą piłkarza Katalończykom darmo.

Pomimo urazów Elnenego i Parteya Arsenal dalej chce się pozbyć Nilesa.
#arsenal
Pustulka - Zostało mniej niż 29,5 godziny do końca okienka, Edu po urazach Parteya i ...
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pustulka: deadline transferów wypada w czwartek o 24, parę godzin więcej.

Ja bym powiedział, że ta sytuacja z DM to jest szczęście w nieszczęściu. Jedynie można żałować że tak późno to wszystko się stało. Mam nadzieję tylko, że nie ściągną jakiegoś starego grajka, bo tu potrzeba kogoś młodszego żeby mógł się ogrywać właśnie kiedy nie gra Partey.

Co do skrzydłowego, to chyba wolałbym żeby grał Marquinhos(całkiem nieźle się prezentował w meczach
deadline transferów wypada w czwartek o 24, parę godzin więcej.


@holykelo: Masz rację, teraz się kończy w środku tygodnia i jakoś mi się ubzdurało, że koniec jest jutro, a nie pierwszego września.

Ja bym powiedział, że ta sytuacja z DM to jest szczęście w nieszczęściu. Jedynie można żałować że tak późno to wszystko się stało. Mam nadzieję tylko, że nie ściągną jakiegoś starego grajka, bo tu potrzeba kogoś młodszego żeby mógł