Wpis z mikrobloga

#wislakrakow

Na szybko wnioski po meczu:
Rezerwy Legii są słabe :D
Niewiadomski to do CLJ albo na 3/4 ligę a nie na ławkę do nas.
Z Szywacza będą ludzie.
Starzyński - człowiek zagadka, niby wszystko jest ok z jego umiejętnościami ale widać że ciągle czegoś brakuje nawet w meczu z rezerwą uległej.
Broda, Łasicki, Skrobański bez oceny bo nic nie robili cały mecz :D
Gruszkowski słabo, mało aktywny z przodu a z tyłu nie było co robić, mimo to bez strat i raczej był "pewny"
Talar się zapowiada na spoko gościa, dużo widzi i piłka mu nie przeszkadza.
Żyro w tym meczu wyglądał jakby przyszedł z innej ligi, ale w sumie nic nie pokazał, wystarczyła sama obecność :D
Basha dużo pod grą, ale dużo błędów.
Plewka dużo pod grą, jeden wielbłąd ale też jeden gol.
Balta słabo.

Ogólnie na tle rezerw legii to daje nam takie 6/10, pewnie jakby się naszym chciało to by strzelił więcej, dobra okazja dla Wuja żeby sprawdzić parę rzeczy i potestować.
  • 3
@BigFeet:
Jeszcze edit:
Duda standardowo dobry mecz, pod grą, dużo walki + bramka.
Szot w środku pola ciężki do oceny bo legia grała w 10, nic nie zawalił, miał okazję na asystę/bramkę i tyle.

Takie moje spostrzeżenie, ale może źle to odebrałem że Ci bardziej Wiślaccy gracze (Szywacz, Starzyński, Szot) jak mieli okazje to nie podawali do Rodado, ale też było już 3/4 do zera i gra w przewadze więc może
@BigFeet Ciężko mówić o jakiś większych wnioskach po meczu z III ligowcem. Wiemy już jedno, Wisła gra pewniej z leszczami niż w poprzednim sezonie gdy z Pucharu Polski wyleciała po meczu z Olimpią Grudziądz.

Ja osobiście traktowałem ten mecz jako typową selekcję negatywną, gdyby któryś zawalił to jako trener miałbym przesłankę do tego by zastanowić się dwa razy nad daniem minut w pierwszej lidze takiemu "asowi".