Wpis z mikrobloga

@kacper_majchrzak: Pytanie nr1 Co sądzisz o Adamie Małyszu który odmówił Orlenowi sponsoringu na rajd Dakar w zamian za kilka ciepłych słów o prezesie? Pytanie nr. B Ja kto jest być częścią machiny propagandowej, dobrze?


Adam Małysz jak odmówi sponsoringu to ogłosi to na Facebooku i znajdzie się tysiac innych firm które wskoczą w to miejsce z pocałowaniem ręki. Ten chłop jak odmówi to zostanie mu #!$%@? za jakieś gownostypendium. Calkiem latwo
  • Odpowiedz
Heja, też jestem fanem morsowania i zamierzam przetrwać zimę z pół toną węgla, chętnie się dowiem różnych nowych trików na przetrwanie, pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
Co tam się wydarzyło? Nie zostawiono żadnego pytania o Orlen, rząd PiSu i współpracę z nimi poza jednym, słodkopierdzącym "to nie jest pytanie polityczne. :)". @wykop @a__s Wiecie co znaczy AMA? Podpowiedź- to nie jest "Zapytaj mnie o cokolwiek, pomijając rzeczy niewygodne". I nie wyłgacie się, że absolutnie każdy komentarz z taką wzmianką był niecenzuralny albo agresywny, albo że ludzie sami pomijali takie tamaty. Tłumaczcie się
Rzuku - Co tam się wydarzyło? Nie zostawiono żadnego pytania o Orlen, rząd PiSu i wsp...

źródło: comment_1661890222eauUUZ1HuSmIN9PF64JUFh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wist: @925fomo: wlasnie chodzi o to, ze sport w polsce kuleje. Jest problem z pozyskaniem sponsora, a sam pan @kacper_majchrzak: pewnie ma w umowie zapisane reklame sponsora. Sam myslalem dodać komentarz w podobnym tonie jak zobaczylem wpis rano, ale przez autorefleksje odpuściłem. Dlatego #!$%@? pisowskich decydentow, ale panu kacprowi kibicuje!!!
  • Odpowiedz
Rozumiem sponsorów, trudno, szkoda.
Ale #!$%@?ć pis, obajtka, morawieckiego i jego klikę.
Moją dyscypliną najbliższą Twojej kategorii są sponsorzy, na których pluję.

Niemniej, życzę sukcesów sportowych oraz owocnej emerytury sportowej, bo o zwycięzcach głośno, jeśli pieją, jak im każą....
  • Odpowiedz