Wpis z mikrobloga

@DzonySiara: Nie wiem czy aż trzeba ich wyrzucac, ale nawet pilniejsze od ich ukarania jest jakies systemowe szkolenie dla policji i celników aby wyplenić te ich nawyki polegajace na zwracaniu sie na ''ty'' wobec obywateli z krajów uznawanych za biedniejsze i niezachodnie.
Widac to było na wielu nagraniach, pisali o tym wykopowicze jadacy pociagiem z UA do Przemysła.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy aż trzeba ich wyrzucac


@szurszur: Oczywiście że tak. udowodnili że się nie nadają, a jak się nie podoba im że w Polsce w policji obywatele wymagają przestrzegania prawa to mogą #!$%@?ć na białoruś, ale tam też niech lepiej uważają, bo prędzej czy później i oby prędzej ichniejszą milicje wyniosą.

ps
https://www.rmf24.pl/regiony/warszawa/news-warszawscy-policjanci-grozili-ukraincowi-pobiciem,nId,6253201#crp_state=1
  • Odpowiedz
@DzonySiara: niech turlają dropsa. Policjant jest przestawicielem władzy w pewnym sensie, #!$%@? mnie jego poglądy obchodzą i w pracy nie ma prawa być ksenofobem. Niech szuka innej, albo w ochronie czy ki #!$%@?.
  • Odpowiedz
@DzonySiara: niech turlają dropsa. Policjant jest przestawicielem władzy w pewnym sensie, #!$%@? mnie jego poglądy obchodzą i w pracy nie ma prawa być ksenofobem.


Problemem jest nie ksenofobia a kompleksy i patologiczne korzystanie z władzy nad drugim człowiekiem.

Jestem więcej niż pewien że gdybym ja, polak z dziada pradziada, nie przypadł tym panom do gustu (bo miałbym za duże zakola albo ramki okularów w złym kolorze) to zachowali by się dokładnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DzonySiara: nawet jeśli jakimś cudem ich zwolnią, to koledzy zaraz założą zbiórkę dla tych patusów, ze łzawym opisem, że "zły sąd skazał dobrych psiaków za niewinność i trzeba im pomóc rozpocząć nowe życie". Robią tak regularnie i promują te zbiórki na policyjnych profilach na FB.
  • Odpowiedz