Wpis z mikrobloga

Gdzie ta "miłość życia" Kamerzysty, co ją poznał jak miała 14 lat? XD Bo to jest już inna małolata. Jeszcze pamiętam jak na początku tego roku u Kaniowskiego mówił, że będzie z nią do końca życia, że to prawdziwa miłość i co najlepsze ludzie w komentarzach mu wierzyli i to mnie najbardziej wtedy zdziwiło, bo te komentarze nie wyglądały jak pisane przez 12-latki
#primemma #famemma #kamerzysta
Pobierz Ola12_3 - Gdzie ta "miłość życia" Kamerzysty, co ją poznał jak miała 14 lat? XD Bo to...
źródło: comment_1661845529NZtHzGNGyiHKyXW9YnrGIO.jpg
  • 10
@krucjo2202 Nie wiem. Kasia na lajwach na insta udaje że nie widzi pytań co z kamerzystą, mimo że każdy nimi spamuje na każdym lajwie i kasia mówi że prosi o "normalne pytania" .. Mówiła też że te wakacje ocenia źle, bo w połowie wakacji miała dużo problemów czy jakoś tak. Więc tymi problemami może były jakieś kłótnie, albo samo zerwanie z kamerzystą?
@kepasa69 nie zesraj się. Ty musisz mieć jeszcze bardziej nudne życie, skoro odpowiedziałeś na mój wysryw i to jeszcze w sposób agreswyny, czyli bardzo bardzo musisz mieć nudne i smutne życie ...