Wpis z mikrobloga

Chciałbym polecić wszystkim osobom śledzącym karierę Gonciarza jego dwa najnowsze filmy: "prawda na mój temat" oraz "lewactwo przeżarło mi mózg"
Krzychu coraz bardziej roztacza wokół siebie aurę osoby, która odrobinkę się odkleiła od rzeczywistości. Mam wrażenie, że jego życie od jakiegoś czasu opiera się w dużym stopniu na autoanalizie i samorozwoju, które są napędzane substancjami psychoaktywnymi, w głównej mierze pewnie psychodelikami. Ciągle opowiada jaki przełom wewnętrzny w nim zaszedł, jak uwolnił się od dawnych, trapiących go demonów, jak dzięki terapii odkrył źródło swoich problemów, a paradoksalnie mam wrażenie, że jego problemy psychiczne się pogłebiają i w tym momencie nie jest to osoba, która twardo stąpa po ziemi.

#gonciarz #narkotykizawszespoko #polskiyoutube #cuckold
D.....8 - Chciałbym polecić wszystkim osobom śledzącym karierę Gonciarza jego dwa naj...
  • 9
  • Odpowiedz
@DEJW88: Przy śmiałym założeniu, że nie kłamie znowu, nie nagrywa tego dla hajsu, wyświetleń i zasięgów. Stare, znałem.

Myślę, że on się nie odkleja od rzeczywistości. Mówi o dosyć abstrakcyjnych rzeczach dla wielu ludzi. W sposób, który można założyć, że faktycznie mówi o czymś konkretnym. Abstrakcyjny =/= nierzeczywisty w tym przypadku.

Zastanawiam się, czy to publiczne rozliczanie z samym sobą ma na celu samoleczenie czy chce pokazać, że każdy jest skomplikowany,
  • Odpowiedz
@DEJW88: w skrócie: "Wcześniej udawałem, teraz już nie udaję. Wcześniej nie byłem szczęśliwy, teraz już jestem." Odcinek 127 = 127 razy wcześniej się mylił, że to jednak koniec udawania i bycia zdołowanym, bo Kasia odeszła...
  • Odpowiedz
@DEJW88: Krzysiu, jeśli to czytasz, to takie monologi to najlepiej z terapeutą prowadzić, a nie pod wyświetlenia, jeśli chcesz już być 'prawdziwy'. Po co się wystawiać na kolejny strzał? - to życzliwy komentarz
  • Odpowiedz