Wpis z mikrobloga

Kilka pytań dla grających w strzelanke na pgg

1. somsiad teścia się mnie dziś pyta jak ma kupić 5 ton skoro w sesji mozna tylko 3 tony i jak trafi te 3 to czy w kolejnej sesji da sie ustawić 2tony na guziku sklepu? W sumie to nie wiem co mu powiedzieć. Kup 3 tony a potem strzelaj w groszek po 1 tonie? Tylko że on piec ma 0 kategorii i chciał kupić kostke to na **uj mu groszek..

2. W kopalni Piast podobno jest od dziś strajk bo mają za duzo pracy i są przez to #!$%@? kolejki. Co dzwonie do kogoś po transport 5t to najpier rzuca mi mięsem za to że kierowcy stoją po 12h w kolejce a potem wywala zaporową cene za transport. Do rodziców z Bierunia jest 100km i ceny za transport zaczynają się od 1800 do 2500 netto gdzie ci od 1800 to mi łaske robią normalnie. A już #!$%@?ł jeden typ ktory powiedział zebym ja stał w kolejce a jak będe już dojezdzac to zebym po niego zadzwonił.

3. Ile płaciliscie za transport węgla luzem (w miare aktualne stawki mnie interesują - z ostatniego tygodnia)

#pgg #kopalnioki #
  • 6
@Thunderball: co do piasta. 25.08 moj przewoźnika stawil sie na kopalni po odbior (5T luzem) o po 22, a 0:46 go zaladowali. Nie narzekal na dluga kolejke. Za transport 80km w jedna strone, z przeladunkiem na mniejsze auto 1300. koles ktory zaopatruje mnie w wegiel od lat.