Wpis z mikrobloga

Cześć,
Wypadają mi włosy- nie ma tragedii, mam zakola.
Stosuje loxon 5%. Stan się utrzymał, jest Ok.
Mam pytanie czy mogę coś jeszcze zastosować jakieś suplementy, witaminy? Coś polecacie?

Nie chciałbym inwestować w jakiejś preparaty, które nic nie dają stad moje pytanie co rzeczywiście da jakiś efekt.

#wypadajacewlosy #lysienie #wlosy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mbw3: jest na recepte, 1mg dziennie albo kupisz 5mg i dzielisz na 4 - wtedy masz 1.25 ok. na dzien, mozna brac co dwa dni (nie zaszkodzi) masz tez inna opcje, mozesz rozpuscic 12 tabletek finasterydu 5mg we wcierce 60ml minoxa i wcierac x2 na dzien to bedzie mniejsze prawdopodobienstwo na uboki
  • Odpowiedz
@vivijes: Ty chcesz leczyć mu chorą prostatę czy jak? 60 mg finasterydu w 60 ml minoxa? Nie wiem jak bardzo musiałbym być zdesperowany by wejść na takie stężenie. Sam po sobie wiem, że wystarczy mikstura w proporcji 1mg finasterydu na 4 lub 5 ml substancji w której go rozpuszczamy. Sam rozpuściłem około 20mg finasterydu w 84 ml stemoxydyny. Efekt super!! Wejść na proponowane przez Ciebie stężenie to proszenie się o
  • Odpowiedz
@vivijes: Widziałeś może wykres spadku DHT od ilości finasterydu? Różnica spadku pomiędzy 0,5 mg dziennie, a 2 mg jest zbyt mała by ryzykować ubokami. Btw to nie znam nikogo, kto przyjmowałby więcej niż 1mg finasterydu dziennie nawet jako topicala. Po samym sobie wiem, że 0,3/0,4 mg finasterydu dziennie na skalp potrafi dać efekt wow i nie widzę sensu zwiększać dawki. Większe dawki zostawiam sobie na przyszłość.
  • Odpowiedz
@vivijes: to pomysl sobie, że 1/4 dawki, której sugerujesz też potrafi przywrócić włosy. To dopiero jedt śmieszna dawka, która w jeszcze mniejszym stopniu trafia do krwioobiegu i daje potencjalnie jeszcze mniejsze uboki albo ich długofalowy brak. Niech Mirek zacznie od mniejszej dawki i jak będzie słaby odzew to niech zwiększa, a nie od razu wchodzi na poważne ilości.
  • Odpowiedz