Wpis z mikrobloga

@Cinkito: Od jakiegos tygodnia pisalem pod kazdym xboxowym postem, ze Microsoft co chwile pluje mi w twarz niusami o nowych grach indie w ich super subskrypcji, jakby to byly triple A. Jednak czare goryczy przelal Death Stranding (gra z PS) dodana do gamepassa PC, kiedy nic ciekawego nie wychodzi na Series X. Chyba z gruntu zakladaja, ze uzytkownik konsoli to idiota, bo inaczej nie wiem jak do tego podejsc.
Od jakiegos tygodnia pisalem pod kazdym xboxowym postem, ze Microsoft pluje mi w twarz co chwile niusami o nowych grach indie w ich super subskrypcji, jakby to byly triple A, a czare goryczy przelal Death Stranding (gra z PS) dodana do gamepassa PC, kiedy nic ciekawego nie wychodzi na Series X. Chyba z gruntu zakladaja, ze uzytkownik konsoli to idiota, bo inaczej to nie wiem jak do tego podejsc.


@NielegalneKretowisko: A
@Cinkito: Wypuszczenie Death Stranding (starej gry z PS) do gamepassa PC, nie do konsoli, przy tym nie wypuszczajac zadnej dobrej gry triple A na wlasna konsole, to jak splunac uzytkownikowi w twarz. To najgorszy marketingowy strzal w kolano jaki mogli zrobic w ostatnim czasie.

Nie ma nic zlego w grach Indie. Natomiast jest cos bardzo zlego w promowaniu ich na filmach, notyfikacjach telefonicznych i postach, jakby to byly gry triple A.
Wypuszczenie Death Stranding (starej gry z PS) do gamepassa PC, nie do konsoli,


@NielegalneKretowisko: no nie mogą tego na konsolę wypuścić, bo Sony by się na to nie zgodziło.

przy tym nie wypuszczajac zadnej dobrej gry triple A na wlasna konsole, to jak splunac uzytkownikowi w twarz.


@NielegalneKretowisko: no jasne, rok 2022 dla Xboxa jest mega ubogi, z tym się nie ma co kłócić i sam się z tego śmiałem