Wpis z mikrobloga

  • 8
@PiotrFr czytam z lubością Twoje wpisy, serio.

Zresztą to właśnie takie wpisy były zawsze dla mnie sensem wykopu i dobrze wiedzieć że jest tutaj coś więcej jak tylko patola i różnorakie gale MMA.

Najbardziej rozwalił mnie wpis o zajazdach - sam jeździłem po EU swego czasu ale nigdy się z tym nie spotkałem, szczególnie, że we Francji bywałem tylko przelotem. Aż zapragnąłem tam trafić jeszcze raz choć jeździć przestałem regularnie już parę
  • Odpowiedz
@bkwas:

Każdy kraj ma swoje za uszami ale ostatnimi czasy naprawdę ciężko się u nas żyje niestety :(

Wiem, kiedyś miałem na widoku powrót do Polski bo miałem wrażenie, że idzie ku lepszemu wraz ze zmianą pokoleń. I wcale nie chodzi o finanse. Ale wydarzyło się coś, co to zahamowało i wróciła wojna polsko-polska.
  • Odpowiedz
@PiotrFr: ja tam na twoim miejscu bym sie zaczal martwic, jak chcieli zebysmy byli druga japonia to tam #!$%@? kryzys, jakc chca z nas zrobic druga turcjej to tam #!$%@? inflacje 100%. A teraz mammy byc jak francja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@bkwas: co do zajazdów to ja tu już mieszkałem od lat, znałem język a nie wiedziałem gdy zacząłem jeździć. Dopiero kumpel polecił mi aplikacje i zobaczyłem, że są wszędzie i nieraz koczowałem obok xD
Bo jeszcze w miastach i na głównych trasach łatwo trafić ale na mniej ruchliwych ciężko znaleźć bez pomocy. A wiadomo jak w dużym trzeba planować trasę a nie liczyć, że coś się trafi pod koniec czasu jazdy
  • Odpowiedz