Wpis z mikrobloga

prawo jazdy zdawałem w 2018 roku, zaliczyłem egzamin teoretyczny, ale nie udało mi się zaliczyć praktycznego i odpuściłem. teraz chciałbym znowu spróbować. pytanie tylko co mam teraz zrobić po takim czasie, bo w międzyczasie miałem kilka przeprowadzek i pogubiłem wszystkie dokumenty związane z tamtym zdawaniem prawka. szkoła jazdy w której się uczyłem już nie istnieje i nie wiem gdzie mam się zgłosić żeby dokupić jakieś dodatkowe godziny i ogólnie żeby mi ktoś wytłumaczył co dalej. plz help, bo nie mam pojęcia co robić
#prawojazdy #prawo #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 6
@Mystoo: zapisz się od nowa na cały kurs, prawdopodobnie będzie trzeba ogarnąć wycofanie PKK z poprzedniej szkoły na papierze, żeby w nowej nie mieli problemów z rejestracją kursanta.
@Mystoo: myślę że najlepsza opcją dla Ciebie będzie oczywiście dokupienie godzin tych 10-15, sprawdzenie Twoich zdolność przez prowadzącego z placu i miasta, chyba że masz styczność na bieżąco z prowadzeniem auta, bo po 4 latach to pewnie wprawa 2/10 jeśli nie + dojdzie jeszcze stres z egzaminem i znów buła - czekanie na kolejny egzamin, odświeżenie praktyki, to wygeneruje dodatkowe koszty.

Wykup sobie dostęp do portalu z teoria i porób trochę
@Mystoo: idziesz do Wydziału Komunikacji w Twoim mieście i mówisz, ze nie znasz swojego PKK. Dostaniesz swój numer, który sie nie zmienia nigdy..jest jeden na całe życie odkąd zacząłeś robić kurs. To, że szkoła jazdy nie istnieje nie ma znaczenia. Idziesz do szkoły jazdy którą sobie wybierzesz i wykupujesz ile godzin potrzebujesz. Jak czujesz sie gotowy to sie swoim numerem PKK rejestrujesz na egzamin państwowy.

zapisz się od nowa na cały
@Thunderbird88: w moim przypadku, choć przerywałem szkolenie ze względu na kontuzje, potem trochę nie było potrzeby, a potem na zmianę miejsca zamieszkania. Musiałem wycofać PKK pisemnie (listem poleconym) z poprzedniej szkoły nauki jazdy - tak mi powiedziano, że jestem tam "aktywnym" kursantem - tak zrobiłem, poprzerzucałem się poleconym albo dwoma z poprzednim OSK. Miałem podobnie jak OP - ze względu na przeprowadzkę dokumenty posiały się gdzieś. Dostałem ksero karty praktycznej z