Wpis z mikrobloga

10 lat w uk , z przyczyn osobistych musze zmienic kraj . Co mozecie polecic? Z zawodu jestem kierowca ciezarowki , ucze sie troche programowac ale to przyszlosciowe myslenie . #uk #emigracja szukam czegos podobnego w zarobkach do uk z lepsza pogoda i blizej Polski
  • 35
  • Odpowiedz
@Fajrantboy: byłem w uk jako kierowca, zależy czego ty chcesz kasy, spokojnego życia, jak duzo masz odłożone, jak masz swoją chate w polsce bez krechy to tu naprawdę nie jest źle żyć. Osiedlić się tylko wypada w miejscu gdzie trochę tej pracy jest i znajdziesz na pewno cośna miejscu, zalezy co lubisz, moze rzucic cieżarówki i zmienić zawód. Musisz sobie odpowiedzieć na wiele pytan

Mi osobiście uk nie przypadła do gustu
  • Odpowiedz
@pol-scot: Same rachunki to 1200 kredyt na dom energia paliwo kredyt na auto internet telefon czesto latam do polski na weekend i kasa tez idzie , w tym miesiacu musialem zaliczyc dentyste i cos w aucie mi sie zepsulo. I 800 funtow nima
  • Odpowiedz
@Fajrantboy: dzisiaj ta jutro inna i przewracasz życie do góry nogami o babę, potem będziesz żałował, ale w sumie po co tam pracować jak większość £ idzie na przepałkę, to pozostają ci Niemcy/Szwajcaria/Austria
  • Odpowiedz