Wpis z mikrobloga

Która szkoła w Rzeszy i kierunek ( mam na myśli szkoły typu 2 letnie, jakieś kursy, itp.ew studia, najlepiej 2 stopniowe, aby jak najszybciej po licencjacie pójść do pracy) polecacie, tak, aby po jego /ich ukończeniu była jakaś szansa dostać zwykłą, podrzedną, ale pracę biurową. Od razu mówię, że wszystko z branży IT odpada.
Lub może jakaś własna działalność, mam trochę kapitału + możliwość pomocy rodziny ( no i są jeszcze dotacje unijne)
Mam już 28 lvl, i dość prac u januszy, bo ani to ciekawe, ani dobrze płatne, ani ROZWOJOWE przede wszystkim. A czemu tak późno? Cóż, miałem moooocno skomplikowaną syt. życiową wcześniej ( własne choroby + śmierć 3 z łącznie 6 osób, z mojej malutkiej rodziny, na raka, + 4ta, która fartem uszła z życiem, ale nadal nie jest super)
Trolle na czarno i do kosza, reszcie z góry dziękuję.

#rzeszow #studia #kursy #wlasnafirma #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 6
@grondir: jak masz tak mocne obciążenia zdrowotne w rodzinie, to praca biurowa nie jest taka idealna. Ja podziękowałem, kręgosłup mnie bolał po niespełna roku, teraz w sumie też dużo siedzę ale sporo się pracuje także poza biurkiem.
Ja bym celował w studia I stopnia inżynierskie, bo to już daje konkretne wykształcenie i pracodawcom w większości wystarcza. Pracować biurowo można w OZE, ale ta branża ma wzloty i upadki, zależne od wielu