Wpis z mikrobloga

Prawo jazdy zdałem 5 lat temu, ale jakoś wyszło, że samochodu nie kupiłem i w efekcie nie jeździłem prawie wcale po zdaniu prawka. Pora to w końcu zmienić. Mam dość proszenia kogoś o podwózkę, stania na mrozie na przystanku i tłoku w tramwajach. Chciałbym mieć możliwość dostania się bezpośrednio z punktu A do punktu B, wyjechania samochodem na wycieczkę lub małe wakacje. O spadku atrakcyjności w oczach kobiet z powodu braku 4 kółek nawet nie wspomnę

Mam teraz pieniądze i czas, więc chciałbym nauczyć się jeździć, ale że jazda samochodem to ogromna odpowiedzialność więc chciałbym się zapisać na jazdy doszkalające. Mirki z #poznan jaka szkoła oferuje takie jazdy, i którą najbardziej polecacie

#prawojazdy
  • 13
@jausz890:

Każda kobieta na to patrzy. Jedna mniej, druga więcej ale z moich obserwacji to dość ważna kwestia dla płci pięknej

No może każda, ale z różnym skutkiem. Jedna stwierdzi że jesteś głupi bo w auto ładujesz 5k+ rocznie plus amortyzacja, a za miesięczny wydasz na rok 1k plus jakieś ciapongi itd. inna pomyśli że musisz być przy kasie skoro tak się wozisz, albo że znalazła prywatną taksówkę, a jeszcze innej
@AshtarPL troche inaczej duze miasto to możliwość obejścia sie bez auta bo komunikacja miejska rowery hulajnogi itp. Male miejscowości gdzie ludzie na codzień musza dojeżdżać do pracy do sąsiednich miejsc czy wioski to must have dla każdego. U mnie to kazdy 18 latek ma prawko i auto i #!$%@? bo bez tego jak bez ręki - małe miasto
@AleDlaczegoTak: to też zależy jaką mała miejscowość i gdzie pracujesz. W mieście 20k to w półgodziny doszedłem wszędzie gdzie chciałem. Godzina tam i z powrotem do najdalszego marketu. Rowerem to już bajka.
W Poznaniu? Idąc do najbliższego marketu, biedronki akurat, schodzi z ponad 10 minut, zalupy i powrót i masz już koło godziny.