Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@chixi: Napiszę tylko: bardzo dobrze wykonana praca, chylę czoła za odwagę i za misję ratowania zwierząt. Jakkolwiek zabrzmi - szacuneczek, dużo wytrwałości, mało stresu i niech karma za Twoją ogromną empatię do Ciebie wróci
  • Odpowiedz
  • 31
@chixi gratki. Właścicieli bym łał w pysk. Z założenia wychodzę takiego, że człowiek jest najważniejszy. Dla niego pierwsze lekarstwa, ratowanie życia. Ale gdy posiadam psa, jestem za niego odpowiedzialny. Zawsze, ale to zawsze będę bronił naszych braci mniejszych, bo to my ich udomowilismy, nadaliśmy funkcje i pozwoliliśmy się rozmnażać. Kiedyś bardzo chciałem działać w fundacji odbierającej zwierzęta, ale z moim charakterem wylądowałbym w pierdlu. Moja sunia miała złamany nos, obcięty i wielokrotnie
dzejzon - @chixi gratki. Właścicieli bym łał w pysk. Z założenia wychodzę takiego, że...

źródło: comment_1661598155uI1CKe8obLFVJFSjV08gaT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wymyslepozniej: Nie mamy pojęcia, prawdopodobnie słabo. Natomiast jeśli zostanie orzeczony to my jeśli dostaniemy sygnał o tym że pojawiło się kolejne zwierze będziemy je odbierać interwencyjnie powołując się na ten zakaz.
  • Odpowiedz
Zawsze w takich sprawach męczy mnie jedno pytanie, na które nie potrafię znaleźć odpowiedzi: PO CO takim ludziom zwierzęta? Skoro to dla nich tylko wydatek i niepotrzebny obowiązek?
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Antibambino: Nie ma szans, w teorii brak wody w te upały to już znęcanie ale jesteśmy tak #!$%@? robotą że zgłaszamy tylko to co sądzimy, że pójdzie bez wątpliwości bo nie mamy też możliwości uczestniczyć w każdym postępowaniu.
A tłumaczenia to serio złoto, same plagi na tych ludzi spadają.
@azzip: na wsiach to generalnie pies ma być i szczekać lub pilnować dobytku
@dzejzon: Ja #!$%@? (
  • Odpowiedz
@chixi dokładnie, mieszkam we Wrocławiu i tu się bardziej z sercem podchodzi do zwierząt, ale jednocześnie jest tylko czworonogów, ze co chwila słyszy się o jakiejś akcji. Po moim zeszłorocznym urlopie na Podlasiu, dwa razy mną zatelepało, jak można uprzedmiotowic zwierzę.
  • Odpowiedz
@chixi: K*@#a przecież to jest niepojęte. W tym ciemnogrodzie chyba trzeba wprowadzić obowiązkowe rejestrowanie zwierząt i obowiązkowe wizyty u weterynarzy. Inaczej taka patologia dalej będzie przyczyniać się do cierpienia zwierząt.
  • Odpowiedz