Wpis z mikrobloga

#codziennykonfiarz 39/??? <- Tag do obserwowania

Zauważyliście jak wśród pisowców i k0nfiarzy się zmieniała narracja przez lata odnośnie pedofili w kościele?

1) Najpierw było: nie ma żadnej pedofili to wszystko wymysł lewactwa.
2) Potem: pedofilia może i jest ale to nic nie znaczący problem, wśród innych zawodów też jest.
3) Teraz mamy: "lewactwo znowu atakuje kościół" ale to tylko przejściwoa narracja bo średnio działa,
4) Teraz mamy mój ulubiony fikołek: może i w kościele jest pedofilia ale to wszystko przez te LGBTQWERTY, jakby kościół się ich pozbył to by pedofilia "magicznie" zniknęła


XDDD

Ciekawe co nam przyszłość jeszcze przyniesie w temacie prawackich fikołków wokół bronienia pedofili w KK.

https://www.wykop.pl/link/6697531/#comment-106747275

#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow #bekazkuca #heheszki #kosciol #plutonium
Kryspin013 - #codziennykonfiarz 39/??? <- Tag do obserwowania

Zauważyliście jak wś...

źródło: comment_1661587421gLdmUe8e4SGtaEYtcTre8Z.jpg

Pobierz
  • 20
@Kryspin013: jak lgbt może być winne pedofilii w kościele skoro w kościele nie ma lgiebete, bo to grzech, a kosciół jest bezgrzeszny - nigdy tego nie zrozumiem.


@MarMac: czego nie rozumiesz? Nie dało się już ukryć pedofilli w kościele to trzebabyło sięgnąć do chłopskiero zomumu, że to pewnie LGBTE zinfiltrowało kościół i go zepsuło od śroska. To dlatego właśnie dziwisze i inne święte jany pawły ukrywały pedofilię systemowo. Logiczne, nie?
Kryspin013 - > @Kryspin013: jak lgbt może być winne pedofilii w kościele skoro w kośc...

źródło: comment_1661599325wtHXLUc12khpiaDEwOV0RG.jpg

Pobierz
@Zuldzin: no ale przecież użył pederasta w kontekście pedofilii w kościele xD

Tylko ruraj już wszyscy mieli #!$%@? na typa więc nikt go nie zapytał o to by musiał się z tego tłuamczyć. Po za tym wygląda jakby chciał ukryć tępą propagandę ale coś mu nie siadło xD

Ale jak go zapytasz o poglądy to napisze ci wszystko to czego się spodziewasz i napisałeś wyżej
1) Najpierw było: nie ma żadnej pedofili to wszystko wymysł lewactwa.


@Kryspin013: Nie powiedział nikt nigdy.

4) Teraz mamy mój ulubiony fikołek: może i w kościele jest pedofilia ale to wszystko przez te LGBTQWERTY, jakby kościół się ich pozbył to by pedofilia "magicznie" zniknęła


@Kryspin013: Ale to jakaś lewicowa działaczka mówiła, że wypuścili na księży gejów, żeby rozwalić to od środka.
Był blok na gejów w kapłaństwie, ale i to
@Kryspin013: Nie powiedział nikt nigdy.


@CzerwonaPoprzeczka: znajdę ci nawet kilka komentarzy sprzed kilku lat i nadal będziesz udawać, że wcale nie. Szkoda strzępić ryja

@Kryspin013: Ale to jakaś lewicowa działaczka mówiła, że wypuścili na księży gejów, żeby rozwalić to od środka.


@CzerwonaPoprzeczka: Tak, dlatego prawaki słuchając lewaków teraz piszą to jako główny argument. Weź daj spokój z tymi fikołami.

Jeszcze #!$%@? fikoła, że wszyscy pedofile w kościele to
znajdę ci nawet kilka komentarzy sprzed kilku lat i nadal będziesz udawać, że wcale nie. Szkoda strzępić ryja


@Kryspin013: Ja zawsze, odkąd tylko o temacie słyszałem, to tylko o kwestii skali, nieproporcjonalności gadania do faktycznych czynów. W stosunku do reszty społeczeństwa też.

Tak, dlatego prawaki słuchając lewaków teraz piszą to jako główny argument. Weź daj spokój z tymi fikołami.


@Kryspin013: Czyli twierdzisz, że ta kobieta, działaczka lewicowa, nie istnieje?
Strzelam
@Kryspin013: Czyli twierdzisz, że ta kobieta, działaczka lewicowa, nie istnieje?

Strzelam że nawet o niej słyszałeś.


@CzerwonaPoprzeczka: Nie twierdzę, że nie istnieje ale #!$%@?, że każdy prawak ją zna i nawiązuje do niej to jakieś ekstremum totalne. Zwłaszcza, że ja nawet o tym nie słyszałem i nawet nie mam pojęcia czy nie przeinaczasz faktów bo na razie jak zwykle żadnych konkretów nie podałeś xD

Liczyłem że najwyżej powiesz, że ona
@Kryspin013: pamiętam ale niekonievznie na wykopie tylko ogólnie. Besztanie dziennikarzy, oskarzanie, wyzywanie że jak śmielu coś takiego ujawnić, że napewno kłamią.

No cóż skandal w Irlandii doskonale pokazał do czego zdolna jest ta katolicka sekta zakonnic i księży i co tam robili, po prostu obrzydlistwo.
@Kryspin013: Nie no luz, gdybyś znał, to być mi oszczędził roboty i od razu się odniósł.
A jak nie to muszę teraz sam poszukać.

...

No nie mogę znaleźć. Na pewno Krzysztof Karoń o tym mówił, ale nie jestem w stanie teraz tego znaleźć.

---

Jak byś też znał temat, to by było mi łatwiej. :D
Bym ci wtedy tylko przypomniał, a tak to muszę szukać i nie wiem jak szukać.