Wpis z mikrobloga

jestem #!$%@?. mam auto które wizualnie jest dyskusyjne (bo taka bryła plus ma na sobie slady użytkowania w nie łatwych warunkach) , ale jest tanie i praktycznie wszystko jest w nim zrobione (dodatkowo przez ostatnie dwa lata naprawy uwiecznione na fakturach dawno przebiły jego wartość). nooo, a mnie kusi zeby to sprzedać i znów sobie coś kupić innego. jestem chory, jestem złomiarzem.
#motoryzacja
  • 12
@Sl_w_k_1: c5 1fl ostatni wypust. oczywiście w kombi, żeby było gorzej wizualnie

@PiotrFr: ja teraz chce znów mocno sedana. w210 też jest oglądane. chciałem w124 czy tez w201 ale ceny #!$%@?ło. nawet przychylniejszym okiem juz zaczynam patrzeć na w202 ( ͡º ͜ʖ͡º)
@PiotrFr: jedno to to ze jest ich sporo, ale druga sprawa to w jakim są stanie. tym bardziej ze ja lubię tanie auta, a płacić 20k za w210 to #!$%@? cena. 6 lat temu niewiele wiecej dawalem za w211 3.2 cdi. i bez wiekszych problemow ze mna przejechal ponad 100k w 3lata.
@ImeNs: protip. można mieć dwa samochody. Nikt tego nie sprawdza
C5 1fl to jest takie auto które warto sobie trzymać. Sam chciałem sobie takie kupić swego czasu i to dwukrotnie.
@r5678: ale ja nie mam tylko jednego auta ;p był też czas że jak straciłem nad tym kontrolę to miałem 6 pojazdów w jednym czase. teraz mam dwa i boję się ponownie przekroczyć tę granicę
@r5678: sąsiedzi myśleli że jestem handlarzem. a ja sobie tym jeździłem, remontowałem i sprzedawałem ze stratą XD zawsze miałem łeb do interesów. ale przynajmniej lekko zwiększyłem bezpieczeństwo na naszych drogach. bo ludzie zaczęli jeździć autami które były bezpieczne ;p