Wpis z mikrobloga

  • 37
Ja #!$%@?, wk to takie gówno teraz jest. Oglądałem chłopaków z 7-6 lat temu, kiedy jeszcze trochę merytoryki było wprowadzone na kanały. Dzisiaj 90% treści to challenge, a sami zachowują się jakby mieli dodatkowe chromosomy. Jeszcze te ich reklamy, pamiętam z fame ze raz mieli spoko te sportowej polski. Dzisiaj co reklama to większy cringe, albo toaleta z tymi waflami albo energetyk z jakże ambitnym i dźwięcznym hasłem "ogień z #!$%@?". Nie dziwię się że na osiedlu coraz częściej widzę brajanków z bluzach z dzikiem (co raczej z siłką mają niewiele wspólnego), i target w który uderzają to kidosy i Oskarki którzy będą od starych brać hajs żeby kupić ich turbo drogie ciuchy. Pamiętam jak kiedyś czytałem ich ebooki, z których na początek można było coś się dowiedzieć, dzisiaj nie wiem czy wgl cokolwiek w tym stylu pod względem wiedzy dają. Jeszcze te laski, o ile Kaja jest charyzmatyczna i całkiem fajnie prowadzi swój kanał, o tyle Natalia (która jest chyba 01 i nie pasuje do ekipy całkowicie) i ta druga od sakera mają content na siłę oparty na siłce, bo często widać było w filmach np. U kaji że laski na siłkę to raczej tylko foty pochodzić chodzą. Będąc 24 letnich gościem, kończącym studia i w miarę ustatkowanym, nie wiem co gorsze, pokazać się na mieście w bluzie polski walczącej z jakimś patriotycznym hasłem czy wk i być kojarzonym z tym chłamem co teraz jest puszczany.

#famemma #wk #warszawskikoks
  • 8
  • Odpowiedz
  • 2
@michalxd21 przecież oni łapią się teraz wszystkiego byle by dostać o kilka tysięcy wyświetleń więcej. Skończyli się w momencie przesycenia i znudzenia tematu Fit na youtubie (ćwiczenia na siłowni, zdrowego odżywiania, suplementów diety). Powstali kiedy Fit było mało popularne, wystrzelili w momencie największej popularności tym tematem utrzymali się przez około 4-5 lat i to na tyle. Ich wyświetlenia i brak pomysłów odzwierciedlają aktualny poziom filmów. Jestem szczerze ciekaw kiedy sprzedadzą albo
  • Odpowiedz
@lubiep: wolałabyś robić wciąż kontent dla 1 grupy docelowej, czy sprzedawać energole w Lidlu i robić hajs który ustawi ich do końca życia?
  • Odpowiedz
@michalxd21: Się w ogóle dziwię że takie coś istnieje. Przecież to nic innego jak patologia promująca patologię pod przykrywką pseudo-patriotyzmu. Sekta, która wyłudza od głupich smarkaczy hajs po to, by ci smarkacze rośli potem na takie Sebiksy.
Mnie to bardziej przeraża, ale widzę że Ty masz bardziej luźne podejście do tego.

Kiedyś nie było takich świństw, a dzieci w miarę normalnie się zachowywały. Teraz przy dostępie do patostreamerow i innych
  • Odpowiedz