Wpis z mikrobloga

Hej miraski i mirabelki.
Od pewnego czasu #robieprojekt umożliwiający szybkie i łatwe tworzenie serwerów #minecraft.
Jestem na etapie, w którym główna funkcjonalność działa i chciałbym zacząć małe testy. Oczywiście do tego potrzebuję osób, które chciałyby korzystać z takiej usługi.

Z tej okazji robię tutaj #rozdajo dwóch kodów 40PLN na #steam ( ͜͡ʖ ͡€)
Jeden kod wygra ktoś z pulsujących ten wpis, drugi jedna z osób zarejestrowanych na newsletter pod tym linkiem:
https://nolatency.cloud/WykopPromo

Zielonki out. Do osoby, którą wylosuję z newslettera odezwę się na maila i poproszę o login na wykopie w celu weryfikacji koloru nicku ( ͡º ͜ʖ͡º)

Oprócz tego będę stopniowo wysyłał zaproszenia do udziału w beta-testach dla osób zapisanych na powyższy newsletter.

Losowanie i ogłoszenie wygranych w niedziele około godziny 12.00
Chcesz obserwować rozwój projektu? Zapraszam do obserwowania tagu #robieprojekt
Masz jakieś sugestie? Zapraszam na priv
gpctlvt - Hej miraski i mirabelki.
Od pewnego czasu #robieprojekt umożliwiający szyb...

źródło: comment_1661536586ZNVMafmsm7J77WEZvDUwso.jpg

Pobierz
  • 9
@ivall: Ten cennik na pewno będzie zmieniany. Na razie skupiam się na funkcjonalności - później będę wyceniał.
Chciałbym, żeby się wyróżniał prostotą użycia. A jak wyjdzie, to zależy od feedbacku społeczności.
Brak dostępu do FTP jest jeszcze nie gotowy, docelowo będzie. Teraz można edytować pliki serwerowe w panelu na stronie.

@SpeaRRR Hosting serwerowy, ale masz dostęp do plików serwera i możesz je modyfikować.
Losowanko z plusów wygrał @PiotrasSNK
Losowanko z e-maili wygrał: k.....4@gmail.com (wysłałem do Ciebie maila z instrukcjami)
Nie chciałem ujawniać czyjegoś maila, dlatego tak.

Mirkorandom nie chciało zadziałać (nie znajduje wpisu o tym ID), dlatego skopiowałem plusujących i wrzuciłem do excela (każdy w nowym wierszu) i wylosowałem liczbę z zakresu 1;85 przy pomocy funkcji =LOS.ZAKR(1;85) w google sheets. Z emailami tak samo.

Panie @PiotrasSNK odezwij się na priv w celu odebrania nagrody.
No i obiecane statystyki: Na newsletter zapisało się 5 osób (i z tych 5-ciu osób losowałem pierwszą nagrodę, wpis zaplusowało 85 osób i z nich losowałem drugą nagrodę).
W pierwszy dzień losowania stronę odwiedziło ~50 osób, w drugi ~70.

Dzięki, po kolejnym większym update zrobię kolejne losowanie :)

Pozdrawiam.