Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
No i uległem...

#hdzero zagościło dziś po raz pierwszy w mojej stajni #drony #fpv - bo jest różnica, nikt mi nie powie. Nawet Caddx Ratel 2 nie daje takiego obrazu.

No i plus, że da się oglądać DVR na czym innym jak gogle. Bo ten materiał z Fatsharków przy analogu wygląda jak kręcony 20 lat temu przez HP Photosmart #pdk

#gownowpis
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sirgorn: na razie sprawdziłem jak działa, nie było czasu na coś do pokazania. Może uda mi się coś w weekend polatać.

Co do opóźnień, ja latam po emerycku, więc te, z DJI też by mi nie robily różnicy... po prostu taniej było dokupić do obecnych gogli VRX niż całe V2 na promocji.

Co do zasięgu, są bardziej "profesjonalnie" testy, choćby ten: https://youtu.be/cdA7dYMcdmo

DJI ogólnie jest odrobinę lepszy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sirgorn: "Ten freestyle (1W) vtx masz?"
Nie, whoopowskie 200mW na Crux35.
Gotowiec do testów czy mi się spodoba, żeby wydać kupę kasy na konwersję innych ()

Btw. do DJI mam lekki uraz, firma bardzo cwana i cyniczna. Zobacz chociażby na nowego drona Avata. Wypuścili z Motion Controlerem () co punktu widzenia pilota jest słabe na maxa... ale za to
@hiperchimera: a co powiesz o DVR w dronie? Najpierw Myślałem o TinyGo 4k, ale ostatecznie trafił do mnie Diatone GTR249+ z włożoną Runcam Split 3, kompletuję resztę zestawu, ale właśnie latanie na analogu i nagrywanie na kartę SD bez zakłóceń to dla mnie wystarczający kompromis.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3edcvfr4: "a co powiesz o DVR w dronie"
Split camy?
Nie miałem nigdy, więc poza tym co sam wyczytam i obejrzę na YT nie mam porównania.

W cyfrze chodzi właśnie o oglądanie w goglach świata w HD. Nagrywanie to inna sprawa, taka Insta 360, Peanut czy nawet Thumb Pro 4K daje jakość after. Analog ma też swoje urok, mam oba systemy. Oba lubię.
@hiperchimera: A bo tak napisałeś, że ważne jest oglądanie nagrania w wyższej jakości, to myślałem, że może próbowałeś takiego kompromisu i ma jakieś inne wady w porównaniu do cyfry poza oczywistym analogowym obrazem w goglach.