Wpis z mikrobloga

@vulcanitu: Dwójka już na porcie PC, z poprawionym .exe ze wsparciem większego adresu pamięci, DXVK, Gentlemen of the Row, limit klatek, i jeszcze jakieś inne patche. Działa to przyzwoicie jak na tak tragiczny port. Szkoda tylko że ten rewrite zapewne nigdy nie ujrzy światła dziennego, bo obecne Volition nienawidzi poprzednich gier z serii, a tym bardziej pierwszych dwóch. :/
@vulcanitu: Wiesz, najsmutniejsze jest to że na czele projektu tego poprawionego portu był Mike Watson, który zanim został zatrudniony przez Volition założył forum o modowaniu Saints Row, sam tworzył mody i pomógł stworzyć Gentlemen of the Row. No i on chorował na raka, i już wiedział że za niedługo się wykręci, i postarał się aby ten nowy port został dokończony już po tym kiedy odejdzie z tego świata, tak aby fani
@vulcanitu: Przynajmniej w końcu zdecydowałem się na zagranie w Saints Row 2 po tym jak jedynie zagrałem SRTT i SRIV i doceniłem o ile lepsze były oryginalne dwie odsłony, tyle dobrego z tej rebootowej padaki.
@vulcanitu: Ja popełniłem błąd że ograłem trójkę i czwórkę nie grając w jedynkę i dwójkę, więc miałem kompletnie inne pojęcie o tej serii. Po przejściu dwójki zdałem sobie sprawę że trójka i czwórka to kaszana w porównaniu do jedynki i dwójki. Kompletnie inny ton gry, znacznie lepszy scenariusz, to jak Volition potraktowało Shogo albo Maero to był majstersztyk, było więcej charakteru w grze, bo były fast foody, były konfesjonały, byli jubilerzy,
@supra107: mnie się tam trójka w sumie podobała, choć miała trochę wad. W jedynkę grałem ponad 10 lat temu, powrót byłby ciut bolesny( ͡° ͜ʖ ͡°)dwójkę ostatnio kupiłem za gruby hajs id est 2 złote czyli kiedyś tam i ogram
@vulcanitu: Nie no, ja się dobrze bawiłem grając w trójkę i czwórkę, ale grając w jedynkę i dwójkę doceniam bardziej właśnie te starsze odsłony. I tak w porównaniu do tego reboota Saints Row IV to jest majstersztyk, choć fani serii jednoznacznie uważają że IV ma ledwo co wspólnego z Saints Row. xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@supra107:

Gdyby czwórka została wydana jako swoja własna gra spoza serii Saints Row byłaby znacznie lepiej odebrana.


Tutaj nie jestem do końca pewny, patrz agents od mayhem. Czwórka straciła by wiele nawiązań do poprzednich części i stałaby się właśnie takim AoM.
@Pawcio_cukierek: Specyfikacja to i5-12400, GTX 1060 6GB i 16GB DDR4 RAM. Gra utrzymuje stabilne 30 klatek (bo to konsolówka) a jedyne crashe które doświadczyłem to w przypadkach ładowania gry, poza tym sama rozgrywka jest stabilna.