Wpis z mikrobloga

@zakoo: ja od kiedy odkrylem ze moje radio ogarnia blutacza to "Rzeczywistosc" jest katowana regularnie jak zajezdzam na Jasne Blonia na lody, goferka, i Bike Cafe, plyty calej zupelnie nie pamietam, ale #!$%@? wyprzedzili zarowno sam gatunek jak i to miasto. Moje najbardziej #!$%@? lata, ale i najweselsze zarazem. Mmmm, slodkie poczatki pracowitego staczania sie, ciekawe co u Natalki...
  • Odpowiedz
@zakoo: Bez przesadyzmu. Było już wtedy dużo innych fajnych rzeczy z tego nurtu. Ich traktowałem jako ciekawostkę. Nie chce mi się do nich wracać.
  • Odpowiedz
@zakoo: Nie słuchałem raczej Polaków wtedy. W tamtych czasach katowałem Aphrodite, Roniego Size’a, Adama F, ltj bukem, Photek, AK47, Oxide i Neutrino bo i Garaże wpadały wtedy
  • Odpowiedz
@zakoo: Z tego co pamiętam, nie było. Chodzi oczywiście o rapowane. Ale lokalnie było u mnie w rejonie kilku dj co grali i eksperymentowali
  • Odpowiedz
@zakoo: Oczywiście, że fajnie, że byli. Nie umniejszam im. Wtedy też się jarałem, że ktoś coś robi. Ale dziś trącą myszką trochę. Jeśli wracam do drumbasów z tamtych lat, to właśnie głównie do tych co wyminiełem. Polecam w szczególności cały Album „Colours” Adama F. Który był inteligent dnb (bo tak się wtedy mówiło na bardziej melodyczne i jazzujące drumy) albumem kompletnym. Całościową historią.
  • Odpowiedz
@zakoo: No to ja słuchałem dlatego mi ryja nie rozwalało ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co Ty tak dyskutujesz i tym? Byłym członkiem jesteś? (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@zakoo: eh ciekawe co z oreuem. Wiem, ze wystąpił w „Szczecin dawaj na majka” i jeszcze ktoś zripowal mówisz ze zimno. I wiecej nic nie wiem, a to muzyczny geniusz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
c1nu - @zakoo: eh ciekawe co z oreuem. Wiem, ze wystąpił w „Szczecin dawaj na majka” ...
  • Odpowiedz