Wpis z mikrobloga

takie pytanie do panów z #przegryw (tylko nie bijcie i nie wyzywajcie)
ktoś z was próbował jakoś zmieniać swoje życie? najprawdopodobniej sporej części z was brakuje zwyczajnie testosteronu - od jego niedoboru ma sie objawy typowe dla depresji tj. senność, chroniczne zmęczenie, brak chęci do życia etc.
może części z was rzeczywiście pomogłoby 20minut cardio dziennie albo skromna godzinka siłowni kilka razy w tygodniu połączona z #!$%@? topczipsów zapijanych polo colą
takie luźne przemyślenie, bo może rzeczywiście u niektórych wystarczy odstawić cukry i ograniczyć węglowany
a jak nie pomoże to przynajmniej poczynilibyście jakieś próby

(czekam na atak, jestem gotowy do walki ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • 67
@RyouNarushima: jeśli bawisz sie w kena i płaczesz przed lustrem bo masz brzydką szczęka albo duży nos to wychodze z założenia że nic ci nie pomoże
ćwiczenia i badanie poziomu testosteronu jest po to byś nabrał chęci do życia i nie siedział całe dnie na wykopie bo to odstrasza chyba bardziej niż 170cm wzrostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
poza tym ilość tłuszczu w ogranizmie wpływa na wygląd
@calcifer44: poważne pytanie chociaż może ci sie wydać prześmiewcze: sprawdzałeś poziom testosteronu? w cywilizowanych krajach na zachodzie lekarze przepisują osobom po 30 roku życia (po trzydziestce naturalnie ci spada 1% rocznie ale wszystko jest uwarunkowane genetycznie) testosteron
@FajnyQmpelPL:

wychodze z założenia że nic ci nie pomoże


W końcu coś mądrego napisałeś( ͡° ͜ʖ ͡°)

ćwiczenia i badanie poziomu testosteronu jest po to byś nabrał chęci do życia i nie siedział całe dnie na wykopie bo to odstrasza chyba bardziej niż 170cm wzrostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Julki z tindera po zdjęciach widzą kto ma chęć do życia i kto siedzi
Pobierz RyouNarushima - @FajnyQmpelPL: 

 wychodze z założenia że nic ci nie pomoże

W koń...
źródło: comment_166150608192GJynY76wzf5ETE3n7jC7.jpg
@RyouNarushima: jeśli od poziomu twojego szczęścia zależy to, czy julka z twittera wyśle ci zdjęcie cycków na instagramie to jest z tobą źle stary xD
a zdjęcie które pokazałeś udowadnia że genetyka to tylko #!$%@? by postawić sie w roli ofiary
gość na zdjęciu wyraźnie sie zmienił, nawet jego szczęka nabrała twardszych, bardziej męskich rys
jestem przekonany że gdybyś wyglądał jak ten pan każda juleczka byłaby twoja
@rewy: gnicie w patologii to już zupełnie inna sprawa jedyne co możesz robić w takiej sytuacji (zakładając że nie jesteś wizjonerem, geniuszem albo niesamowitym sportowcem jednym na milion) to skupićsię na nauce i w ten sposób spróbować zadbać o swoją przyszłość
ważne jest to byś w miarę możliwości nie powielał złych nawyków z twojego otoczenia i starał się być w przyszłości lepszym człowiekiem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rewy:
Jasne. Chodzi mi o to x że osoby tu wypowiadające się mówią, że jak jesteś brzydki to już kaput. Nie ma nic dla Ciebie w tym świecie. A nie jest to prawda. Trzeba po prostu #!$%@?ć i tyle. A nie siedzieć na kompie, walić konia i jeść czipsy zapijając cola.
@RyouNarushima: no ma podlaną twarz najprawdopodobniej dlatego bo waży tyle samo, lub niewiele mniej ile ważył przed transformacją xD nie da sie magicznie odchudzić jednej partii ciała, ale porównaj sobie twarz przed i po magicznie gdy zmniejszył mu sie poziom estrogenu w organizmie jego twarz nabrała tych mitycznych cech gigachada
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rewy:
Ale też często jest oparty na miłości i co? Wystarczy znaleźć odpowiednią osobę. Ja przez 25 lat takiej nie znalazłem. Teraz znalazłem. Myślałem już jak WY. Że już lipa, nie da się. Będę sam. A jednak.
@RyouNarushima: wiadomym jest że pewnych ścian nie przesuniesz. nie da się z 3/10 zmienić się w turbo samca alfę 10/10 (albo da się ale masz na to niewielkie szanse), ale nikt nie powiedział że nie warto próbować
nie zmieniaj swojego życia dlatego by podobać sie kobietom bo nie ma to sensu
przede wszystkim masz być zdrowy i robić wszystko by twoje życie było jak najlepsze bez udziału osób trzecich, gdy to