Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 438
Moze ktoś będzie zainteresowany takim #rozdajo

Ochronniki słuchu Honeywell Howard Leight VS130H

Dostałem do testowania od jakiegoś przedstawiciela handlowego. Okazało się, że mocowania nie pasują do hełmów ochronnych jakie posiadam.

Jeździły nieużywane w aucie. Jako minus - informuję od razu, że nie mam do nich opakowania, instrukcji użytkownika, itd.

Brać udział może każdy. Losowanie jutro ok. 15.00

Zwycięzca wybrany zostanie przez #mirkorandom albo #mirkolos
Maszyna losującą wybrana zostanie w zależności od tego, która zostanie polecona jako pierwsza w komentarzu.

#bhp #safety #pracbaza #soi #ppe
jarezz - Moze ktoś będzie zainteresowany takim #rozdajo

Ochronniki słuchu Honeywell ...

źródło: comment_1661496102v3e5YjMX6SQtMfeRK5N6wg.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smileplease: nie wiem. Mam hełmy Petzla i 3M pasują bez problemu, ten model generalnie wchodzi ale jakoś słabo się trzyma i wypada. Nie wiem natomiast jak będzie sie sprawować np. z Peltorem od 3M.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WonszBonsz: ja dalem sobie spokój z tymi na sznurku bo gubiłem jak ty. Te na pałąku nawet spoko - nie gubiłem ale często je łamałem. Koniec koncow tylko do hełmu mi pasują, chociaż te, które mam od 3M teraz, są ciut za ciężkie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WonszBonsz: wiem, ze widać, i tak na profilu mam eidoczne dane, mail i imię. Wyjebongo.

Niektórym pasuje skylotec ale sporo osób narzeka, ze ciężkie są. Ja tam się nie natyram więc jakos nigdy nie zwróciłem uwagi na to czy pocę się w miejscu pasa. Gdyby wkurzało, to pewnie poczułbym to.

Janpetzlancenie za komfort zakładania ich. Raz dopasowane strapy udowe i potem tylko raz dwa sie przeklada i gotowe.

Raz wisiałem w
  • Odpowiedz
@jarezz: A widziałeś szelki z YATO? Protekt przy tym to luksus. Niestety wielu pracodawców kupuje to co najtańsze albo co im przedstawiciel wciśnie. Hitem jest kupowanie sprzętu do pracy na wysokości w Castoramie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WonszBonsz: w pewnym momencie życia stwierdziłem że chytry i głupi traci dwa razy, a biedny jest głupi z tego względu, że jest głupi i biedny...

Chodzi mi o to, że jakość musi iść w parze z ceną. Te tanie PPE mega obniżają komfort pracy, a co za tym idzie spada wydajność czyli koniec końców spada zarobek firmy i pracownika.

Niestety w kraju januszerki, kombinatorstwa i gówniano - dykcianych autorytetów nie zmieni
  • Odpowiedz