Wpis z mikrobloga

Mieliscie tak kiedys ze osoba ktora kochacie ponad zycie nie jest z wami zainteresowana (jak zawsze eh) ale chce byscie byli jej najlepszym przyjacielem i tak dalej? Ta osoba dalej wie ze ja kocham ale niestety nic z tego nie bedzie ale przyjaznimy sie i codziennie rozmawiamy itp. Przez co z jednej strony jest spoko bo tez uwazam ta osobe za najlepsze co mnie spotkalo w zyciu jako przyjaciel ale chcialbym cos wiecej. Chcialbym sie oduczyc kochac i zostać przyjacielem ale nie moge i przez to cierpie caly czas. Nie wiem moze zaczne brac jakies psychotropy #!$%@? zeby mnie wytłumiło bo nie chce milosci juz
#zwiazki #przegryw
  • 20
@Trap-Loser: proszę zacząć brać psychotropy ssri żeby wytłumić miłość, nie wiem czy się tak da udawać przyjaźń z kimś w kim się jest zakochanym, zwykle kończy się to zerwaniem kontaktu/ rozmawianiem rzadko
@Trap-Loser: nie, jeszcze zostaje psychiatra prywatny za 150zł się ceny zaczynają za pierwszą wizytę, trzeba zacząć wkręcać że o panie jaka depresja i dół z powodu życia a ta miłość to dodatkowy kop po mordzie, dostajesz ssri i po tygodniu nie odczuwasz emocji, pozdrawiam
@rewy: nikt nie mowi o ssri bo to gowno nie dziala, bardziej myslalem o benzo/klonach bo kiedys pare lat temu bralem i jako tako pomagaly (co prawda bralem doraznie jak wychodzilem z domu ale teraz chce stale)