Wpis z mikrobloga

Jakie znacie gazowane napoje bez cukru? Oprócz coli zero i shweppes zero nie widzę w sklepach wyboru.. kiedyś nadnapojem była Mirinda grejpfrutowa i dr pepper zero ale wycofali je z Polski, albo można dostać tego peppera w malutkich puszkach po 4zł, dla mnie za drogo.

Na codzien tylko woda w moim sercu ale czasem bym sobie wypiła szklaneczkę czegoś słodkiego z bąblami

Aha, jeszcze Oranżada Helena Zero istnieje

#keto
  • 27
@Ocica: masz action gdzieś obok? Mają kilka napojów zero bez aspartamu, jestem fanką bo aspartam mnie wysusza, a te napoje nie.
Druga opcja to sodastream, na allegro jest spory wybór syropów ze słodzikami
@Ocica: Piję tonic. Okazało się, że to bardzo fajnie wchodzący i tani napój.

P.S. Jak zaczynałem go pić w styczniu, to kupowałem po 20 lub 25 centów. Teraz jest po 40-45-49 :( Irlandia. Dla porównania cola diet/zero to rząd 3 Euro.
@Ocica: na bolero sobie popatrz, ale podobno powinno się najpierw wymieszać z odrobiną niegazowanej wody. No i saszetka na 1,5L to chyba dla tych, co lubią sobie cukier prosto z torebki #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ocica: @Zkropkao_Na: UWAŻAJCIE NA SPRITE!!!!

Sprite zero ma na etykiecie i korek chyba biały z zielonym jak dobrze pamiętam, natomiast zwykły sprite na etykiecie ma żółty z zielonym i gdzie nie gdzie widziałem że sprite biało zielony (czyli miał być zero) jest zwykłym sprite tylko z nową etykietą... Raz wypiłem 1,5l i mnie z keto #!$%@?ło i nie wiedziałem czemu :)
Trzeba dobrze patrzeć żeby miał napis że to zero
@kkk240: zawsze obczajam tabelkę z wartościami odżywczymi, to najlepiej chroni przed pułapkami a i czasem miło zaskakuje. Dzięki temu udało mi się trafić kiedyś na cudną mirindę grejpfrutową aspartamowo-acesulfamową, bo z przodu na etykiecie nie reklamowali jej słowami zero/light/suchar free ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko gnoje ją wycofali (°°