Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/wpis/6731908/

Czy naprawdę Wykop stoczył się już na takie dno, że wpis użytkownika @nwcw trafia do gorących, jest plusowany przed wykopków a moderacja nie widzi nic złego we wrzucaniu zdjęcia byłej użytkowniczki opatrzonego tytułem "#!$%@?"? Moje komentarze, w których w kulturalny sposób zwróciłem uwagę na niestosowność takiego zachowania i jego rynsztokowy poziom zostały oczywiście skasowane przez autora wpisu, który w godny gimnazjalisty sposób określił je jako "ból dupy" po czym zostałem zczarnolistowany. Kiedy zaczęła tutaj obowiązywać zasada, że łamanie zasad przez kogoś innego upoważnia innych do tego samego? Gratuluję poziomu kolego @nwcw

#troll #gimbus #chamstwo
informatyk - http://www.wykop.pl/wpis/6731908/

Czy naprawdę Wykop stoczył się już na...

źródło: comment_BMFnq4ijvhMFAuTRuGfmcMTQOWWgsMrO.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@ufos Że zacytuję kolegów wyżej: "Po cholerę mnie wołasz?". Zaplusowałem jedynie zabawne połączenie opisu 'zieloninieznajo' ze zdjęciem, nie bacząc na opis źródła. Po 3 sekundach srogich heheszków scrollowałem dalej hity mirko. Czy tak trudno to zrozumieć? Maszli rozum i zdolność logicznego myślenia?!
  • Odpowiedz
@Bunkier: nic Ci przecież nie zarzucałem.

@queerlord: nie traktujcie może komentarzy @ufosa jako ataku na Was. On po prostu postanowił zwrócić plusującym uwagę na to, co mogli po prostu przeoczyć. Kilka osób dzięki temu zreflektowało się i wycofało swoje poparcie dla tamtego wpisu.
  • Odpowiedz
@ufos:

Znając ją, to jest nawet skłonna sprawę wytoczyć za zniesławienie. Wtedy odechce się śmieszkom wytykać paluchem. ;-)


Kto jak kto ale prędzej to ona powinna mieć taką sprawę za
  • Odpowiedz
@informatyk:

Szczerze to ja to raczej odbieram tak, jak czasem daje się nazwę zmiennej "dupa" - niby przekleństwo, ale dlatego, że się nie chce wymyślać niczego innego i wstawia się pierwsze lepsze słowo. Może się mylę - tak czy siak masz rację, wyszło bardzo głupio i moderacja powinna zareagować.
  • Odpowiedz
@ufos Daleko jest mi do przyzwalania (a nawet potępiam) komukolwiek nazywania kogokolwiek #!$%@?ą, ale nie zabraniam nikomu tego robić w zaciszu własnego zaczarowanego świata. Być może @nwcw nie był świadomy tego, że tytuł źródła jest upubliczniany. Czy teraz moim głównym zadaniem na mirko ma być sprawdzanie czy źródło każdego wpisu jest zgodne z normami etycznymi i zgłaszać to moderacji, skoro jest to ich zadaniem?

@informatyk "Macie Wy rozum i
  • Odpowiedz
@nwcw nie był świadomy tego, że tytuł źródła jest upubliczniany


@queerlord: pewnie nie był też świadomy, że napisanie o drugiej osobie "zwykła szmata" może zostać odebrane za odrobinę niekulturalne.

tego nie dało się nie przyjąć jako ataku na mnie...


jak widać ufos wyszedł z błędnego założenia, że wszyscy plusujący wzięli pod uwagę nazwę pliku. Jeśli Ciebie to nie dotyczy to nie masz już żadnych powodów by czuć się urażony,
  • Odpowiedz
@ufos: czy TY masz mózg? Nie wczytuję się jak ktoś podpisał zdjęcie, tylko dałem za "zieloni nie znajo" bo jakby nie patrzeć platyna swoimi gównoburzami wpisała się wyraźnie w poczet "barwnych postaci" wykopu.

Więc mnie nie wołaj na następny raz jak masz ból dupy, tylko sobie zrób okłady.
  • Odpowiedz
@ufos: @informatyk: Zgadzam się z wami, tytułu tego zdjęcia Platyny nie widziałem, także dobrze, że zwróciliście na to uwagę, nwcw należy się w sumie ban. Obraża naszą byłą użytkowniczkę, a sam 'zeszmacił' się do jej poziomu tymi komentami (tak stosując jego retorykę :)).

Prawda jest taka, że poziom mirko już dawno sięgnął dna. Jeszcze rok temu jak przeglądałem to było sporo lepiej, w międzyczasie sięgnęło to poziomu kwejka/sadistica/demotywatorów
  • Odpowiedz