Wpis z mikrobloga

@Gorrann: imo z prototypów dzida i miecz/claymore wyglądają ciekawie chociaż ja nie narzekam na brak broni to raczej nie będę w nie dużo inwestował.

Mieszam albo z samym electro albo z hydro a potem electro żeby ziarna latały z automatu. Narazie poza dendro+electro reakcje to raczej ciekawostka i podwaliny pod resztę sumeru bo wyjdą postacie skrojone na miarę pod reakcje dendro. Chociaż nawet już teraz taka yae/fischl/keqing potrafią klepać naprawdę dobre
  • Odpowiedz
@internet_user7: Siema siema, skoro wspomniałeś o nilou to teraz rozkminiam, czy moja koncepcja buildu będzie jakoś działała. Team jaki widzę, to collei i dendro traveler z obecnych (w przyszłości alhaitham jeśli będzie pasować) i coś hydro, kokomi by była dobra ale ją skipuje, to Baśka będzie najwyżej (a jak nilou będzie miała niski koszt to obejdzie się bez baterii może).

Jeszcze kwestia artów i tu już nie wiem, co by pasowało.
  • Odpowiedz
@internet_user7: zauważyłem że reakcja jest dosłownie chwilowa. Jak zostawiłem samo electro i dendro to jeszcze jakoś to wyglądało, ale jak użyłem Kazuhy, to już było gorzej.
Jak użyłem Benneta, to wszystkie reakcje dały mnóstwo malutkich liczb, ale nie wyglądało to dobrze,
  • Odpowiedz
@Screw_Pass20: hmm zależy, wszystko narazie w becie więc stc ale imo mniej więcej można tak:

Poza nilou musisz mieć dobrą aplikację dendro off-field do generowania ziaren. Czyli pewnie będzie trzeba poświęcić co najmniej jeden a przy obecnych dendro postaciach dwa sloty (dmc+collei) żeby nadążyć z aplikacją (chociaż w sumie nie wiadomo narazie jakie nilou ma icd na skillach). Co najmniej jedna postać hydro by się przydała żeby dostać 25% HP z
  • Odpowiedz
@Gorrann: z tego co widziałem to kazuha jest spoko dopóki zeswirlujesz tylko electro w burście bo jak ci się wkradnie takie np pyro to się możesz pożegnać z dendro i electro na te kilka sekund. Sam sprawdzam dendro reakcje raczej jako ciekawostkę przy okazji zwiedzania sumeru niż twarde testowanie drużyn i artefaktów ale w sumie co chwila wyskakuje te zielone ~10k z wystrzału electro ziarna i kilka k z bursta dmc
  • Odpowiedz
Dzięki w ogóle za opisanie opcji pod nilou i omówienia też candace (hotuwa niezła swoją drogą), gameplay ma niby prosty ale build to teraz wielka niewiadoma. Pewnie powstaną 2 typy buildow pod blooma z hp i pod pure hydro z krytami to wyjdzie w praniu, co będzie lepsze.
  • Odpowiedz