Wpis z mikrobloga

@Lecerdian: od wielu lat jedyną jego aktywnością jest poprawianie innych ludzi. Nie byłoby w tym niczego złego, ale robi to w bardzo agresywny i prymitywny sposób. Wiele razy widziałem jak ktoś kogoś poprawił i zbierał plusy, ale paliwoda zbiera same minusy i jest pośmiewiskiem, zwłaszcza kiedy sam jakiegoś głupiego babola walnie.
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: ja jestem ciekaw czy to tak wytrwały troll czy naprawdę jakieś zaburzenie albo inna choroba. Obstawiam, że człowiek, który był w szkole gnębiony, ale miał piątkę z polskiego i wyładowuje swoją frustrację życiową na Wykopie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@USSCallisto
No to rzeczywiście menda.

Sam się zastanawiałem nad tym, jakie mam podejście do poprawiania, bo tak wyszło w moim życiu, że z wykształcenia jestem polonistą. Wniosek jest prosty - wszystko można, ale po ludzku, w kulturalny sposób.

Myślę, że dobrze zrobiłeś, pisząc tego posta. Samo poprawianie, jak napisałem, gówno da, a zwłaszcza w taki chamski sposób.

Jeżeli ktoś ma msiję, aby dbać o poprawność językową, to uważam, że powinien również pamiętać
  • Odpowiedz