Wpis z mikrobloga

Od kilku tygodni pisałem z dziewczyną poznaną przez #tinder Wymienilismy sie telefonami i instagramem. Nie widzielismy sie jeszcze na żywo ale na jutro byliśmy umówieni. W rozmowie widać było że jest zainteresowana, rozpoczynała rozmowę itp. Dzisiaj zauważyłem dziwną rzecz - zablokowała mnie dosłownie wszędzie: na instagramie, facebooku nawet na tinderze mnie z par usunęła, numer też. Zastanawiam sie tylko czemu, bo absolutnie nic nie pisałem co by mogło to spowodować. Dlaczego mogła to zrobić? Chciałem ją poznać i wyglądało na to że ona mnie tez. #pytanie #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OSH1980: znam ziomka. Ulany jak byk, pisał z laską 2 miesiace zanim się spotkali. Dziewczyna bardzo ładna, aż mu zazdroszczę. Szczupła, długie włosy blondynka itp. do dziś się zastanawiam jak tos ie stało że ona go chciała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maszy666: no wlasnie tez tak mysle ze moglo sie stac, na fb mamy jedną wspólną znajomą z którą niezbyt sie lubie. Może to ona cos jej powiedziala niedobrego na mój temat
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: Wcześniej gdy pisalismy nie dawała mi absolutnie żadnych oznak że nie chce kontaktu. Wręcz przeciwnie - sama inicjowała rozmowy i nawet wysyłała mi swoje zdjęcia
  • Odpowiedz