Wpis z mikrobloga

28.01.2022 podpisałem umowę z PGNIG na gaz (taryfa W-1.1, faktury prognozowane) i wybrałem ekofaktury, czyli miały mi się pojawiać w eBOK-u. Problem w tym, że do tej pory nie dostałem od nich ani jednej faktury. Dwa razy kontaktowałem się z ich BOK i odpisywali bardzo szybko, że ich system informatyczny jest w modernizacji przez co mają opóźnienia w rozsyłaniu faktur. No ale k* mamy sierpień, a ja dalej nie opłaciłem czegokolwiek xD

Napisałem tydzień temu do BOK, żeby mi po prostu wysłali te zaległe faktury i na to mi już nie odpisali. Co z tym dalej robić, bo czuję że jeszcze zostanę na tym wyruchany? Numer konta do płatności mam, ale kompletnie zero informacji ile mam im przelewać.

#pgnig #kiciochpyta
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zavis: Kolega miał tak samo. Dom jednorodzinny wynajmowany. Umowa skończyła się we wrześniu, a nowej nie ma na portalu, a fakturu nawet state zniknęły.

Na początku próbował dzwonić, ale zero sukcesu. Miał sporą nadpłatę, więc nie przejmował się zimą, ale na wiosnę już przydałoby się coś popłacić.

Babka przez telefon też go zbywała, że mają burdel podczas transferu systemów i ma płacić tyle co zwykle na starych fakturach. Tyle, że to