Wpis z mikrobloga

Oczywiście dobre i nie za drogie, nawet tanie powiedziałbym

rolki na mochnackiego, 17zł za jedną rolkę, która jest dobra, ale raczej nie licz na nic dobrego i taniego. w ogóle skąd pomysł o czymś dobrym i tanim XD jak coś jest tanie to nie jest dobre, jak coś jest dobre to pewnie dla Ciebie będzie drogie.
@MarMac: Dziuplę mam już na swojej liście :P Ceny wyśmienite, mam nadzieję, że jakość też niezła.
@bronx: Brak preferencji kulinarnych poza tym żeby nie było to żarcie indyjskie i raczej nie fast-food

@kazzr: Za dobre i tanie uważam coś co ma po prostu jak najlepszy przelicznik jakość:cena, nie muszę jeść wołowiny wagyu ale nie chcę wcinać psa albo czegoś co zostało po prostu niewłaściwie przygotowane :P W sumie chyba
@getresh: Jest fajna stekownia na starym mieście. Jest tez lipka, które serwuje dania niby włoskie :) ale ma swoich wielbicieli. Z tych drogich jest Casablanca - ale tam można sobie wziąć tartę, która jest przystępna cenowo i tez jest smaczna. Restauracja prosta 38 tez ma smaczne dania. W ostatnich miesiącach / latach sporo się pozamykalo fajnych miejsc ale generalnie jezeli pójdziesz na starówkę to jest tam kilka ciekawych miesc do stołowania