Wpis z mikrobloga

@dizzy126: Nie no, raczej kierowałem się taka logiką, ze to ksiaomi to już dość stare, a stare androidy to tak różnie z szybkością i aktualizacjami, a to, że mam iPhone to nie ma nic do rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dizzy126: A to jak masz kolegę to ja nie mam co dyskutować ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli trzymać się faktów to ten model ksiaomi niw jest oficjalnie już wspierany xs jest
@dizzy126: Ale to Ty na podstawie tego, ze twojemu koledze iPhone przestał działać a Tobie android nie, zakładasz, ze u OPa będzie taka sama sytuacja i jak ewentualnie kupi iPhone to mu przestanie działać, a jak kupi androida to nie, tak? XDDD
@Nolej: Uff, bo sie nastawiłem na wojne xD. Ja za iphonem nie jestem i nie używałbym samego iphone, on ma dobry system, jest świetnie zrobiony pod nie, a android wiadomo co, linux na każdy inny telefon. No też się trzymaj miras () I dzięki, że nie chcesz się bić na telefony xD

@lubie-sernik: Xs nie ma dobrego aparatu, a wręcz raczej słaby (nawet w momencie premiery był za to krytykowany, a co dopiero teraz). Z drugiej strony mamy jednak stare xiaomi, wiec wybór jak miedzy dżuma a cholerą
@lubie-sernik: znajomy miał to xiaomi i w dobrym świetle xiaomi jeszcze costam zagra (chociaż tu tez bez dużej powtarzalności), a przy gorszym to juz dorime xd trochę kiepski wybór, ostatecznie bym wziął Xsa, na xiaomi juz pewnie się producent wypiął albo wkrótce wypnie, a tu masz świeży iOS kolejny we wrześniu