Wpis z mikrobloga

K---a to jak Nitrozyniak manipuluje na live, umniejsza swoim czynom to już jest k---a przesada

Gość mówił, że on nie pomówił Izaka, bo Izak naprawde zdradził swoją żonę. Gdzie dowody? Po co wywleka takie sprawy prywatne na live xDDD

Jednocześnie uszczypliwość (nazywajmy rzeczy po imieniu) Murana traktuje jako POMÓWIENIE (jakby ktoś brał to na serio), które może zniszczyć życie jemu i jego rodzinie xD

Jeśli będą się śmiać z Nikodema w szkole, to nie z tego, a z shotów gdzie odgrywasz akt połykania spermy xD
#famemma #wardega
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DEJW88: On to tam wiem że jest odklejony, ale wbiłem na chwilę na tego liva i jeśli się coś z nim nie zgodzisz to reszta tych ameb cię zje i wyzwie od idiotów bo przecież tylko co wuja powie to jest prawdą xD
  • Odpowiedz
@DEJW88: może dotarło do niego, że będą się śmiać z jego dziecka przez to, co o---------ł i teraz jest ostatni moment na zrzucenie odpowiedzialności, że to niby przez afere ojcowską, a nie przez niego.
  • Odpowiedz
@DEJW88: przecież cały hejt park z jego udziałem to było wybielanie się z przeszłości i korzystanie z faktu, że stanowski c---a się zna na youtuberach, więc swoje czyny z łatwością spłycał po całości
  • Odpowiedz
@DEJW88: Różnica jest taka, ze te oskarzenia odnośnie izaka itd nie sa prawda, a ojcostwo tawkuna jest faktem. Nie przyzna tego, ale miedzy słowami mozna to wyczytać
  • Odpowiedz
@krucjo2202: Wątpię, żeby w grę wchodziły aż takie kalkulację, bardziej podejrzewam że cała ta afera ojcowska mocno ubodła Sandrę, dlatego Nitrozyniak podszedł do tego aż tak emocjonalnie, bo ona płakała itp. (chyba o tym wspominał). Poza tym zupełnie na poważnie, Nitro spłodził Nikodema gdzieś pod koniec 2014 roku, oni wtedy średnio się znali, ich relacja "raczkowała", a on mieszkał w Hiszpanii. Z tego shota z którego wynikła cała ta afera
  • Odpowiedz
@DEJW88: to chyba jest jeden do jeden sytuacja on pomówił kolegę ze zdradził żonę a Muranski że łaska d--y dała. On naprawdę ma jakąś dwubiegunowe 'a że nie potrafi psychol swoich zachować oceniać obiektywnie
  • Odpowiedz