Wpis z mikrobloga

Hej, wykopki. Pamiętacie znalezisko o wyszukiwarkach sprzed bodaj kilku dni? Jak to wszystkie pokazują tylko wąską grupę wyników, i ściemniają, że mają ich setki milionów? Sprawdziłem sobie, święta prawda. To się właśnie dzieje. I nie podoba mi się to.

Mam akurat chwilę, więc zamierzam pobawić się w szukanie takiej wyszukiwarki, która działa normalnie. Na pewno gdzieś się taka ostała. Tak, wiem, będę jej szukał po części przez te wszystkie okrojone wyszukiwarki, trochę rzepa. Ale nie można skazywać się na porażkę na starcie, hm? Jeśli ktoś chce się pobawić ze mną, to zapraszam. Pod tagiem #search4engine wrzucamy efekty, np.: "petalsearch.com - rzepa. Niby do 150+ strony leci, ale wyniki ciągle te same". Jak ktoś znajdzie porządny search engine, to niech napisze na tagu z jakąś, nie wiem. Setką wykrzykników?

A może ktoś już ma rozwiązanie problemu i mnie oświeci?

Jak nic nie znajdziemy, też nie koniec świata. Trzeba będzie sobie taki search engine po prostu napisać. Nie pozjadałem wszystkich rozumów, nie wiem, jak to się robi. Ale chętnie się nauczę.

#search4engine

Darz bór.

#internet
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach