Wpis z mikrobloga

U Atora żadnego materiału z lania wody na temat wybuchowej imprezy z udziałem córki Dugina. Chyba oficer prowadzący nie pozwolił się wypowiadać, no szkoda, szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ator
  • 8
  • Odpowiedz
@carnall1 nawet śpiącemu prorokowi z Choroszczy się to nie śniło. ( ͡º ͜ʖ͡º) ator jest niepoważny z tymi atakami na Ukrainę, i jeszcze się zapiera że nie jest onucą. Śmieszny, głupi, gruby człowieczek ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@carnall1: Ogółem z tą babą wangą jest taki problem że widziałem jej wszystkie ale pomimo tego że ona zmarła w 1996 . Ale foliarze przytaczają jej czasem przepowiednie o których to nie słyszałem a myślałem że tylko te były przepowiednie 2023 - niewielkiej zmianie ulega orbita Ziemi,

2028 - zostanie wynalezione nowe źródło energii, a na Wenus zostanie wysłany załogowy statek,

2033 - będą topnieć tereny polarne i podniesie się poziom
  • Odpowiedz
@MajorParowa: U Atorka takie tematy mogą nie chwycić ze względu na opóźnienia umyslowe fanów. Musiałby Ator zasięgnąc do źródel a on woli gadać o niczym czyli o okultyzmie, mam dość, jestem wkurzony, oni znowu to zrobili, Jacula, etc.
O Duginie to widzialem jedynie kilka gownoartykulików u starego i znanego Gajowego Maruchy przedrukiem ze strony niby blokowanej przez ABW. Materiały te agresywnie bronia Dugina czyli tego który oprocz szefa Chabadu wymyslił politykę
  • Odpowiedz