Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#zegarki
Panowie dostałem w prezencie Versus Versace VSPLO0819, co myślicie o tym zegarku? Nie mogę znaleźć opini na jego temat. Możecie rozjaśnić zegarkowemu laikowi czy jest "w miarę" spoko?
  • 7
@Reynald: to jest tzw. „majtkowiec”, „zegarek modowy”, natomiast czy jest w miarę spoko, to już zostawiam Tobie. Większość osób nie widzi różnicy pomiędzy markowymi zegarkami a majtkowcami i kieruje się nie jakością/kunsztem zegarmistrzowskim przy wyborze zegarka, a wyłącznie tym jakiego znanego producenta domu mody jest na nim logo i nie przeszkadza im to, że są one zamawiane zazwyczaj w chińskich fabrykach, produkowane jako masówka z najtańszych elementów, na takiej samej zasadzie
@Reynald: oni pod swoją sztandarową marką sprzedają kwarce niskiej jakości po kilka tysięcy za to, że jest tak logo i napis Swiss Made. Versus to ich marka dla ludzi, którzy chcą mieć ten wyraz Versace przed Versus. Dlatego ten zegarek oceniaj tylko oczami :) jeśli się podoba, a stawiają na design, to nosić :)
@Reynald: jak możesz go kupić za jakieś 3 stówki to spoko. Więcej wart nie jest, to zwykły tani kwarc produkowany masowo w chinach z nazwą producenta zajmującego się modą. To tak jakbyś chciał kupić reklamowy zegarek marki "danone" bo robią spoko jogurty. Casio za kilka stówek jest zazwyczaj lepszym rozwiązaniem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CoJaNaTo: @Miszcz_Joda: @czlowiekbozy: @thewickerman88: dzięki serdeczne za odpowiedzi. Ja osobiście nie jestem fanem rzeczy z takimi brandami, ale kosztował 300 zł i nawet wizualnie mi się podoba. Myślicie żeby go zostawić, czy to naprawdę jest bardzo słabej jakości zegarek? Kiedyś też miałem typowo chiński naviforce z mechanizmem miyota i po roku czasu poznil o kilkanaście minut, po 1.5 roku wyzionął ducha. Czy tutaj można spodziewać się czegoś lepszego?