Wpis z mikrobloga

Witam, poszukuję speców w dziedzinie składania zestawów komputerowych.
Potrzebuję zestawu do pracy - AutoCad, sketchup, trochę photoshopa itp.
Zestaw z windowsem w granicach 8.000-10.000zł - do tego jakiś monitor 27" do 2.000zł
No i na koniec Laptop który będzie czymś w rodzaju urządzenia awaryjnego i wyjazdowego. Chodzi o to, żeby dawał radę w razie czego pociągnąć ww. programy. 15,6", najlepiej w miarę lekki, do 4.000-5.000zł
#pcmasterrace #informatyka #komputery #skladamkomputer #majk3lskladapcty @majk3l
  • 5
@KamoX: Komputer wziąłbym serio ten: https://www.purepc.pl/jaki-komputer-do-gier-kupic-polecane-zestawy-komputerowe-na-sierpien-2022-gotowe-konfiguracje-w-roznych-cenach?page=0,14 (zestaw intel za 9500 zł) i ewentualnie dokupiłbym ramu. Masz tam i7-12700 i RTX 3080 Ti także powinno styknąć do twoich zastosowań. Co do monitora ja mogę polecić hp x27i ale totalnie nie wiem jak on wypada w tych celach graficznych bo może być słabo z kolorami. Laptop to brałbym hp probook/elitebook i tyle.
@KamoX: Tak jak mireczek @beer_man napisał - #majk3lskladapcty @majk3l - polecam gorąco, sam składałem u niego zestaw. Pełna profeska i dobre ceny.

Przyczepię się przy okazji do monitora - jeśli chcesz coś sensownego do profesjonalnej pracy, to nic nie znajdziesz w tym budżecie, musisz go dość znacznie zwiększyć - w razie czego służę pomocą przy wyborze panelu.