Wpis z mikrobloga

@kitq: o kurde xD ale to z czwórki jest czy skąd? bo nie kojarzę porażenia, i niektórych z tych przebranek dla robali, o ile dobrze je odwzorowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pally: pamięć masz dobrą, większość to wynik imaginacji mojej i kolegów w czasach podstawówki xD
wymyślaliśmy różne plansze, kostiumy itp.
strasznie byliśmy zawiedzeni że kolejne wormsy wróciły do formuły 2d.

Chociaż porażenie mogło być inspirowane deszczem elektrośmieci? z oblężenia
  • Odpowiedz
@kitq: no niestety, chociaż większość właśnie chciała powrotu do korzeni, ale mi się 3D podobało, świetna customizacja robali była, jak ktoś się wychował na 3D to lubi te, jak ktoś jest starszy to lubi te stare a trójmiaru nie, i to była dla niego obraza serii, ja jestem gdzieś po środku bo się na obu wychowałem, u kolegi w armagedon cisnęliśmy, nawet mi na płytkę zgrał bo ja nie miałem,
  • Odpowiedz
@Pally: Masz rację, ale nic nie stało na przeciwko żeby robili na zmianę obie wersje, a team17 kompletnie z tego zrezygnował (remaster się nie liczy) i pożyczał sobie jedynie modele 3D do dwuwymiarowej mechaniki, mimo że potem powstały jakieś jeszcze dziwniejsze spin-offy (ostatnio chyba nawet jakieś battle royale).
Szkoda, bo fajnie można było robić drużyny, własne bronie no i mapy były świetne i miały dobry model destrukcji jak na tamte
  • Odpowiedz
@kitq: ale to chyba gra singleplayer bo tylko jeden gra, a drugi się tylko patrzy, a przecież mogliby zagrać w coś na dwóch, on ma przecież taką wygodną podpórkę pod pada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pally: na początku tak myślałem że on sobie na pupci opiera pada :D
ale pamiętaj że wormsy są turowe więc i tak tylko jeden może grać w danej chwili

  • Odpowiedz
@kitq: no właśnie, przecież to idealna pozycja żeby pada ułożyć, zmarnowana okazja ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystkie części ogramy w ten sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kitq: fajne wspominki tutaj sobie urządziliśmy, muszę kiedyś do tych wormsów wrócić sobie, ciekawe czy multiplayer jeszcze działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz