Wpis z mikrobloga

Wielu ludziom mogło umknąć ze względu na konferencje fejmememej, ale patrzcie jak Burneika się obsrał we wczorajszym hejtparku po telefonie Patryka2703 xD jeszcze jak go zakrzyczeli i zamietli temat pod dywan razem z Turskim xD

W linku już przewinięty fragment.

#famemma #kanalsportowy
Niss - Wielu ludziom mogło umknąć ze względu na konferencje fejmememej, ale patrzcie ...
  • 49
  • Odpowiedz
@Niss: Ten program z Bruneiką to jest wtopa totalna. Ludziom się spodobał hejtpark z nim bo fajnie sobie przypomnieć z nostalgią stare czasy internetowe, ale litości, nikt normalny nie będzie słuchał w kółko tego samego gadania w cyklicznym programie. A teraz jeszcze zaorał ich człowiek mem z Anglii xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@pafeo: nie słuchaj tego frustrata, patryk zwyzywał tucznika słowami rucham Ci matkę gdy ten wcześniej to samo mówił o jego żonie, co prawda nie przystoi to chłopowi w jego wieku ale warto znać kontekst. Co do wcześniejszej działalności to przestrzegał młodych ludzi przed tym że jak kupią białko i bcaa i zrobią trening na maszynach jak ich idole to nie będą mieli 50 w łapie bo tamci walą całą aptekę.
  • Odpowiedz
dlatego że wybił się na nagrywaniu że ten i tamten brał sterydy


@Niemamwiedzy: a co to ma #!$%@? za znaczenie na czym się wybił, dzwoni do burneiki i pyta czemu sprzedaje na swojej stronie SARMy takie jak Ligandrol czy Ostaryna. Jeszcze bezczelnie widnieje dopisek na tej stronie

"Być może niektórzy kulturyści mieli pokusę, aby skorzystać ze sterydów, jednak zdecydowanie nie warto tego robić. Mnogość efektów ubocznych przekreśla jakiekolwiek zalety. Zamiast nich można wypróbować suplementy typu SARM, należące do niesteroidowych związków aktywnych. W przeciwieństwie do sterydów, są one pozbawione efektów
  • Odpowiedz
@justkilling ale ja napisałem w pierwszym poscie

#!$%@?ąc od tego co robi Burneika i etyczności jego zachowania to nie dziwię się ze nie chcą odbierać od niego telefonów.


Nigdzie nie rozgrzeszylem Burneiki i szwindli które robi i wcale nie uwazam ze sprawe nalezy zamiesc pod dywan, uwazam natomiast ze Patłyk uczciwie sobie zapracował na ostracyzm wszelaki.

Rozumiem że Ty nie miałbyś problemu z tym że dziś w faktach po faktach byłby
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: ty, ale co ty porównujesz w ogóle. Ubzdurałeś sobie ze telefon do programu w internecie musi wykonywać ktoś z niezachwianym obrazem i porównujesz to do chłopów nawołujących do mordowania a największej prywatnej stacji telewizyjnej w Polsce w primetime? Ja też mogę zredukować Twoje wypowiedzi do absurdu, nie ma sprawy, tylko czy jest sens?
  • Odpowiedz
@justkilling a Ty sobie ubzdurałeś że ktoś w swoim programie internetowym ma obowiazek rozmawiać przez telefon z każdym i nie może nie chcecie rozmawiać z konkretnym człowiekiem.

Nie ma takiego obowiązku, tak samo jak nie ma obowiązku zebybys mi odpisywał i masz swobodę wrzucenia mnie ja czarnolisto
  • Odpowiedz
@monarchista nie no tam dla jasności to że coś nie jest nielegalne nie znaczy że powinno się lachę położyć. Sarmy to nie są jakieś super środki bez skutkow ubocznych a
Burneike powinni #!$%@? jak sprzedawców dopalaczy działających w szarej strefie
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: ale co dla jasności, ja niczego innego nie powiedziałem to co ty ;p. SARM to nowoczesny doping., nie ma jeszcze długoterminowych badań, są dopingiem rzekomo bez efektów ubocznych. Burneika prawdopodobnie skłamał, że nie wysyła tego do polski bo na jego stronie bez problemu da sie to przeklikać. Regulaminu tam nie znajduje. A dwa - na jakimś filmie na yt z gościem, który jeździ tirami i trenuje na parkingu, dał
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: co ty bredzisz? Patryk2703 to zakochany w sobie prostak. Jego raczej bardziej sie nie lubi niż lubi. Co wcale nie zmienia faktu, że mówi prawdę. Nie zawsze, żeby być ścisłym, ale najczęściej ma po prostu rację i wyjaśnia ich wszystkich elegancko.
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: wszedlem w pierwszy link, przeklikałem i zobaczylem screen na ktorym jak byk widać, ze jest przerabiany. Pluje na takich ludzi, nie macie za grosz #!$%@? energii na to zeby zapoznać sie z tematem samemu tylko przez jakieś przeróbki nastawione pod teze. Żenujące.
  • Odpowiedz
@monarchista na siłownię chodziłem od jakiegoś 16 roku życia, czyli grubo ponad 18 lat temu pierwszy raz pojawiłem się na siłowni i zainteresowałem się żelaznym sportem. Dramę z Patłykiem pamiętam z czasów gdy się ona działa live, serio myślisz że wiedzę na temat wyczynów tego łaķa biorę z filmiku w necie?

@KOLEGAMAMY za czasow jak sobie wyrobilem zdanie o Patryku nie było team sfd. Modem w dopingu był Gregor_ian i
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: pokazujesz filmy no to tak - uwazasz je za miarodajne. W przeciwnym wypadku po co je pokazujesz? A histori zycia nie musiale sopowiadac bo nie ma to zadnego znaczenia w temacie. Nie daje ci to zadnego autorytetu. Patryk w swoich filmach jest cwany, #!$%@?ący ale punktuje każdego faktami. No wystarczy to obejrzeć. Z czym sie nie zgadzasz?
  • Odpowiedz